CITROËN Spacetourer
CITROËN Spacetourer

no 23 200 EUR

  • ietaupi līdz pat 5 000 EUR*
  • ātruma ierobežojumu atpazīšana tehnoloģija
  • ekrāns acu augstumā
  • brīvroku režīmā vadāmas sānu slīddurvis
  • aktīvās bremzēšanas sistēma
  • trīs dažādu garumu virsbūves

* akcija spēkā līdz 31.12.2017

SpaceTourer ir pieejams ar 5 līdz 9 sēdvietām. Modulārais salons ļauj pielāgot pasažieru nodalījumu tieši tā kā Tev tas nepieciešams. Nolaižamie sēdekļi veido vietu, kur var brīvi novietot slēpes vai velosipēdus. 

 

SpaceTourer bagātīgā aprīkojuma sarakstā var atrast priekšējos sēdekļus ar masāžas funkciju vai elektriskās sānu durvis. Par ceļojuma ērtību parūpēsies vairāku zonu klimata kontrole un mājīgumu pievieno aizkari un panorāmas jumts.

 

SpaceTourer piemērots pilsētas satiksmē: neskatoties uz savu lielo ietilpību, automašīnas garums ir ideāli 4,6 m un augstums tikai 1,9 metri, kas ļauj auto novietot slēgtās autostāvvietās.

 

operatīvais līzings no 205 EUR / MĒN.**

 

**operatīvais līzings 5 gadi, pirmā iemaksa 20%, nobraukums 90000 km, likme 1.99% plus sešu mēnešu Euribor. Piedāvājums sadarbībā Swedbank. Pēc piedāvājuma savam izvēlētajam SpaceTourer modelim griezies Karlo Motors.

 

pilna servisa ilgtermiņa auto noma no 379 EUR / MĒN.***

 

***piedāvājums uzņēmumiem. Piedāvājumā iekļauts viss: auto ilgtermiņa noma (finansējums), apdrošināšana (OCTA un KASKO), regulārās plānotās tehniskās apkopes, jaunu riepu iegāde nodilušo vietā, rezerves daļas un remonta darbi, ikgadējā tehniskā apskate u.c. Izvēlies savu SpaceTourer un brauc - par visu pārējo parūpēsies mūsu partneris Green Motion Leasing, [email protected]


Pieteikt testa braucienu