IEPAZĪSTI C4 CACTUS

CITROËN atklāj jauno C4 Cactus, savu jauno hečbeku. Jaunais C4 Cactus ir būtiski uzlabots, pieņemot savam segmentam raksturīgās tehnoloģiju un dzinēja nianses, vienlaikus turpinot atšķirties no segmentā esošā piedāvājuma ar savu unikālo personību un komfortu. Aprīkots ar inovatīvajiem Hidrauliskajiem spilveniem™ un Advanced Comfort® sēdekļiem, jaunais C4 Cactus ir ultra komfortabls hečbeks, kas sniedz “lidojoša paklāja” sajūtu un satricinās auto tirgu 2018. gadā. Iepazīsti jauno C4 Cactus videoklipā:

 

JŪSU FAVORĪTS IR…

JŪSU FAVORĪTS IR…

Advanced Comfort® piekare! 

 

Esi viens no pirmajiem, kas par to pārliecinās testa brauciena laikā! Pierakstieties, lai saņemtu paziņojumu tiklīdz, kā jaunais CITROËN C4 Cactus ar Advanced Comfort®  piekari ir gatavs testa braucienam.

 

no 125 EUR / MĒN. 


Pieteikt interesi Cenu lapa

DIZAINS

Ar savu oriģinalitāti jaunais CITROËN C4 Cactus ienes svaigu gaisu kompakto limuzīnu segmentā. Tīrais un monolītais siluets ir papildināts ar klasiskajiem CITROËN grafiskajiem elementiem - Airbump®, kas atrodas durvju apakšdaļā, apjomīgu stiklojumu, "peldošo" jumtu, lielie aizmugurējie lukturi ar 3D efektu, motora pārsegs, kas akcentēts ar hromētu CITROËN dubulto logotipa līniju un integrētām LED - gaismām.

 

Jaunais CITROËN C4 Cactus piedāvā 31 personalizēšanas iespēju ārējam dizainam ar 9 virsbūves krāsām un 4 krāsu paketēm, kas piedāvā rafinētus krāsu akcentus. 

 

C4 CACTUS IZCELSME

INTERJERS

Novatorisks interjera dizains, kas apvieno izsmalcinātību un minimālismu.  Aprīkots ar lieliem un acīmredzami ērtiem Advanced Comfort® sēdekļiem,  C4 Cactus  piedāvā optimālu braukšanas komfortu, kas pārliecina gan īsos, gan lielos attālumos.

 

Panorāmas jumta lūka nodrošina ārkārtīgi gaišu salonu un labsajūtu gan aizvērtā, gan atvērtā veidā.

JAUNAIS CITROËN C4 CACTUS

Pieteikt interesi Cenu lapa

INOVATĪVĀS TEHNOLOĢIJAS

Jaunais CITROËN C4 Cactus ir aprīkots ar 12 vadītāja palīdzības sistēmām, kas nodrošina papildu drošības sajūtu un drošību braucot ikdienā, palīdzot pret miegainību vai pazeminātas koncentrācijas momentos, nolūkā samazināt negadījumu risku.

 

Pasažieriem ir trīs savienojamības sistēmas nepārtrauktības starp digitālo pasauli un  automašīnu nodrošināšanai. Esiet pieslēgti, tērzējiet, pārvietojieties un vienkārši atpūtieties, pateicoties Citroën Connect Nav tehnoloģijai, spoguļattēla funkcijai ar Android Auto, Apple Car Play™, MirrorLink® un Citroën Connect Box.


CITROËN ADVANCED COMFORT®

Jaunais CITROËN C4 Cactus ir nozīmīgs solis uz priekšu Citroën Advanced Comfort® programmā, jo ir pirmais modelis Eiropā, kas aprīkots ar Progresīvo hidraulisko spilvenu™ piekari, kas rada “lidojošā paklāja” efektu un pirmais pasaulē, kas ir aprīkots ar Advanced Comfort sēdekļiem. Tādējādi jaunais modelis nodrošina neierobežotu braukšanas komfortu CITROËN stilā.


DZINĒJS: VIDEI DRAUDZĪGS BRAUKŠANAS PRIEKS

CITROËN C4 Cactus apvieno vieglu un efektīvu platformu ar jaunākās paaudzes dzinējiem, kas nodrošina temperamentu, dinamiku, izcilu paātrinājumu un braukšanas prieku. 

Modernie, godalgotie PureTech-benzīna dzinēji (Engine of the year) un BlueHDI-dīzeļdzinējs atbilst EU6 izmešu standartam.

 

Avots Engine of the Year: www.ukimediaevents.com/engineoftheyear

 


NODERĪGAS TEHNOLOĢIJAS

NAVIGĀCIJA

Citroën Connect Nav ir jaunā 3D navigācijas sistēma.

 

MIRROR SCREEN

Vai vēlies klausīties mūziku no sava telefona vai izmantot telefona naviāciju? Ar Mirror Screen tas viss ir iespējams! Mirror Screen atbalsta Apple CarPlay™, Android Auto un MirrorLink®.

 

BRAUKŠANA UZ STĀVĀ SLĪPUMĀ

Uzsākot braukt uz stāviem slīpumiem, Hill Start Assist tur automašīnu 2 sekundes, dodot laiku drošai un vienmērīgai braukšanas uzsākšanai.

 

VADTĀJA NOGURUMA BRĪDINĀJUMA SISTĒMA

Vadītāja noguruma brīdinājuma sistēma ir viena no inovatīvajam drošības funkcijām. Tā sajūt, ja vadītājs kļūst miegains un nosūta skaidrus vizuālos un skaņas brīdinājuma signālus, kad jums ir nepieciešams pārtraukums.

 

JOSLAS PAMEŠANAS BRĪDINĀJUMS

Līdz ko sensors sajūt, ka tiek šķērsota braukšanas joslu sadalošā līnija, automašīna ar skaņas un vizuālu signālu brīdina vadītāju.

 

AKLĀS ZONAS BRĪDINĀJUMS

Ar īpašu aklās zonas pārraudzības tehnoloģiju nav jāuztraucas, ka nepamanīsi tuvu braucošus auto. Līdz ko “aklajā zonā” pietuvojas kāds transporta līdzeklis, sānu spogulī iedegas brīdinājuma signāls, kas ļauj izvairīties no nepatīkamām situācijām uz ceļa.

 

ĀTRUMU IEROBEŽOJOŠO ZĪMJU ATPAZĪŠANA

Ātrumu ierobežojošās zīmes atpazīšana ar ieteicamo ātruma iestatījumu ļauj pielāgot transportlīdzekļa ātrumu, pamatojoties uz kameras uzņemto informāciju.

 

ĀRKĀRTAS BREMZĒŠANAS PALĪGSISTĒMA

Avārijas bremzēšanas tehnoloģija samazina sadursmes risku. Tā sāk darboties no nedaudz vairāk kā 5 km/h, un ir paredzēta, lai fiksētu gājējus, kustīgus un nekustīgus šķēršļus. Ja sistēma konstatē sadursmes risku, tā sūta skaidru brīdinājumu un, ja vadītājs nereaģē, tā automātiski pielieto bremzes.

 

PARK ASSIST

Pilsētā Park atpakaļskata kameru nodrošinās jums bezrūpīgu auto novietošanu.

 

ATPAKAĻSKATA KAMERA

Atpakaļskata kamera 180° nodrošina augšējo aizmugurējo skatu uz 7 '' skārienekrāna.

 

GRIP CONTROL

Izmantojot šo funkciju, jūs varat mainīt vilces pakāpi uz reljefa un kontrolēt transportlīdzekļa ātrumu, braucot lejup pat stāvā nogāzē. Šī tehnoloģija notur automašīnu labā trajektorijā un vienlaikus samazina slīdēšanas risku, braucot lejup.

 

JAUNAIS CITROËN C4 CACTUS

Pieteikt interesi Cenu lapa

 

CITROËN C4 CACTUS AR 0 % PIRMO IEMAKSU

 

Modelis Cena Mēneša maksājums 
PureTech 82 Live 13 500,00 € 167,00 €
PureTech 110 Feel 15 500,00 € 192,00 €
PureTech 110 AT Feel 17 000,00 € 210,00 €
BlueHDI 100 Feel 16 200,00 € 201,00 €
PureTech 110 Shine 17 300,00 € 214,00 €
PureTech 110 AT Shine 18 800,00 € 233,00 €
PureTech 130 Shine 18 000,00 € 223,00 €
BlueHDI 100 Shine 18 300,00 € 227,00 €

 

Visas cenas norādītas ar iekļautu 21% PVN

 

Operatīvā līzinga nosacījumi sadarbībā ar SIA "UniCredit Leasing":

  • 0% pirmā iemaksa;
  • nomas termiņš 7 gadi jeb 84 mēneši;
  • pieļaujamais nobraukums līzinga līguma darbības laikā 70 000 km;
  • atlikusī vērtība līguma termiņa beigās 15%

 

Akcija spēkā līdz 31.03.2018.