processing...
Русский язык
KONFIGURĒT SAVU AUTO Testa brauciens Servisa laiks

IEPAZĪSTI C5 AIRCROSS

EIROPAS GADA AUTO 2019 finālists, sava segmenta viennozīmīgs līderis, ultra-modulārs apvidus auto ar unikālu personību komfortablai ceļošanai. Tas ir Citroën jaunais apvidus auto - C5 Aircross, kas ir apskatāms Karlo Motors  CITROËN salonā (Vecā Biķerlieku iela 3)! Un tikai pie Karlo Motors var sarunāt testa braucienu pa bezceļu trasi
 
Zīmola jaunās paaudzes apvidus auto tika radīts klientiem ar individuālu un spēcīgu personību, ļaujot izvēlieties tieši sev piemērotāko auto, pateicoties tā 30 iespējamajām virsbūves elementu kombinācijām.
 

SAVA SEGMENTA LĪDERIS:

  • DOMINĒJOŠĀKAIS - 23cm klīrenss ir augstākais savā segmentā

  • KOMFORTABLĀKAIS - piekare, kāda nav nevienam sava segmenta auto un nolīdzina ceļa nelīdzenumus un bedres

  • IETILPĪGĀKAIS - līdz 720 L  bagāžas nodalījums ir lielākais savā segmentā

  • MODERNĀKAIS - 20 vadītāja atbalsta tehnoloģijas

  • VISPLAŠAKĀS PERSONALIZĀCIJAS IESPĒJAS - 30 krāsu kombinācijas, sniedz tādas iepsējas, kā neviens cits sava segmenta konkurents 

  • MODULĀRĀKAIS - 3 individuāli regulējami un nolokāmi aizmugurējie sēdekļi - to nepiedāvā neviens segmenta konkurents

 
Iepazīsti jauno C5 Aircross videoklipā:

KOMFORTS

Jaunais C5 Aircross ir Citroën Advanced Comfort® programmas vēstnieks, kā arī modulārākais un ērtākais apvidus auto visā segmentā. C5 Aircross ir aprīkots ar piekari un progresīvajiem hidrauliskajiem spilveniem (Progressive Hydraulic Cushions®) un paaugstināta komforta sēdekļiem, piedāvājot pavisam jaunu, bet tikai Citroën raksturīgu ceļošanas pieredzi.
 
Auto ir aprīkots ar paaugstinātu skaņas izolāciju, samazinot ceļa un vēja radīto troksni, kā arī Optimālai pasažieru ērtībai, jaunais Citroën C5 Aircross piedāvā gaisa attīrīšanas sistēmu salonā ar nosaukumu AQS (Air Quality System), kas spēj noteikt gaisa piesārņojumu un automātiski pielāgo gaisa apmaiņas režīmu salonā.

 

 


IETILPĪBA

IETILPĪBA

Jaunajam modulim ir raksturīga līdz šim neredzēta modularitāte, kuru nodrošina trīs individuāli, atsevišķi kustīgi, saliecami un atgāžami sēdekļi, kā arī bagāžas nodalījuma ietilpība no 580 l līdz 720 l, kas ir lielākā savā klasē.  
PureTech 130 Live versija: 
no 19 900 EUR jeb no 198 EUR/MĒN /5 gadu jeb 150 000 km nobraukuma garantija


Pieteikt testa braucienu

IZVĒLIES SAVĒJO!

Līdzīgi kā citiem jaunākajiem Citroën modeļiem, C5 Aircross ir aprīkots ar plašām individualizēšanas iespējām. Pircējiem ir pieejamas 30 kombinācijas, ko nodrošina septiņas pieejamās virsbūves krāsas, divu toņu jumts un trīs "krāsu komplekti", kuros ietilpst priekšējā bampera krāsainie elementi, Airbump® uz priekšējām durvīm, kā arī jumta reliņi. Tāpat izvēlei ir pieejamas piecas dažādas salona apdares, izvēloties sev tīkamāko krāsu un materiālu, kas nodrošina patīkamu un ērtu dizainu "casual chic" stilā. 

 

DIZAINS

Pateicoties savai spēcīgajai personībai, jaunais C5 Aircross izceļas citu apvidus auto vidū ar unikālu, enerģisku un pārliecinātu dizainu. Citroën ir radījis pavisam jaunu automašīnas komforta līmeni. Šis modelis demonstrē zīmola spēju pielāgoties klientu vēlmēm, saglabājot savu unikālo identitāti, zīmolam raksturīgo komforta līmeni, radot jaunu apvidus auto paaudzi.
 
Jaunais C5 Aircross apvidus auto ir aprīkots ar panorāmas lūku. Stiklotā automašīnas daļa paver skatu 360° leņķī un uzsver plūstošo jumta dizainu, bet hromētais "C" burts izgaismo automašīnas iekšpusi. Platā un augstā aizmugurējā daļa liecina par klasē lielāko bagāžas nodalījuma platību (no 580 līdz 720 litriem). Aizmugurējās gaismas ir aprīkotas ar gareniskiem LED moduļiem abās automašīnas pusēs. 

7 krāsu variācijas

Izvēlieties sev tīkamāko C5 Aircross krāsu!

 

INTERJERS

Jaunā C5 Aircross apvidus auto salons rada drošības un plašuma sajūtu. Salonā ir iekļautas plašas un plūstošas līnijas, pievēršot īpašu uzmanību funkcionālajiem aspektiem.
 
Automašīna ir aprīkota ar robustu paneli ar horizontālu vienību izkārtojumu. 

Autovadītāja pusē izvietotais 12,3 collu ekrāns sniedz piekļuvi konfigurējamam instrumentu panelim, kurā izvēlētā informācija tiek parādīta autovadītāja redzamības zonā. 

Plašā un augstā centrālā konsole, kā arī ērtie sēdekļi nodrošina paaugstinātu kontroli pār situāciju uz ceļa, bet krāsu un materiālu izvēle piešķir salonam īpašu izsmalcinātību.

C5 AIRCROSS IZCELSME

FOTO NO TESTA BRAUCIENIEM

Piesaki testa braucienu jebkurā vietā Rīgā:

Pieteikt testa braucienu

INOVATĪVĀS TEHNOLOĢIJAS

Modernais C5 Aircross SUV ir aprīkots ar plašu autovadītāja atbalsta sistēmu klāstu, kas iekļauj 20 drošības tehnoloģijas, tai skaitā Highway Driver Assist, otrā līmeņa autonomās braukšanas sistēmu, saķeres kontroles sistēmu un sistēmu braukšanai lejup no kalniem, lai varētu doties arī piedzīvojumos ārpus ierastajiem rāmjiem. 


CITROËN ADVANCED COMFORT®

Jaunais C5 Aircross apvidus auto ir Citroën Advanced Comfort® programmas vēstnieks, kas izceļas ar rūpīgo pieeju komfortam un salona dizainam. Šim modelim ir raksturīgs Citroën komforta līmenis un divas svarīgas inovācijas: Citroën piekare ar progresīvajiem hidrauliskajiem spilveniem (Progressive Hydraulic Cushions®) un paaugstinātas ērtības sēdekļiem, kas nodrošina nepārspējamu komfortu un lielisku pieredzi brauciena laikā visiem pasažieriem.
 

20 BRAUKŠANAS PALĪGTEHNOLOĢIJAS

Atbilstoši mūsdienu tehnoloģiskajiem sasniegumiem, C5 Aircross ir aprīkots ar 12,3” TFT digitālo rīku kopu un 8” skārienekrānu, kā arī 20 jaunākās paaudzes autovadītāja atbalsta sistēmām, tai skaitā Highway Driver Assist, divu līmeņu autonomās braukšanas sistēmu un sešas jaunākās paaudzes savienojamības tehnoloģijām. Jaunais, ultra modernais apvidus auto ir aprīkots ar bezvadu viedtālruņu uzlādes tehnoloģijām un ConnectedCAM Citroën®. 
 

Atvieglo braukšanu

GRIP CONTROL un Hill Descent Assist

Grip Control ir sitēma, kas nodrošina papildu saķeri ar ceļa virsmu papildu drošībai uz bezceļiem un grūti izbraucamiem ceļiem ar dažādiem pieejamie braukšanas režīmiem. Hill Descent Assist sistēma saglabā pazeminātu automašīnas ātrumu pat braucot lejup no ļoti stāvām nogāzēm. 

 

Piekabes stabilitātes kontrole

Piekabes stabilitātes kontrole samazina piekabes svārstības. Piekabe stabilizējas, izmantojot ESP sistēmas sensorus. Bīstamas šūpošanās gadījumā sistēma samazina motora griezes momentu un iedarbina bremzes uz visiem četriem riteņiem, lai ātrāk samazinātu ātrumu.

 

AUTOMĀTISKA TĀLO GAISMU FUNKCIJA

Šī funkcija automātiski pārslēdz gaismas starp tālo un tuvo gaismu, atkarībā no satiksmes, tiklīdz tā atklāj citus transportlīdzekļus.

 

HILL START ASSIST

Šī sistēma atvieglo braukšanas uzsākšanu slīpumā, novēršot nevēlamu automašīnas kustību slīpumā brīdī, kad tiek atlaists bremžu pedālis. Sistēma nostabilizē automašīnu uz 2 sekundēm un darbojas uz nogāzēm ar slīpumu, kas pārsniedz 3%. 

 

Drošības palīgsistēmas

Joslas pamešanas brīdinājuma sistēma

Šī sistēma ir paredzēta cīņai pret miegainību pie stūres. Kamera vējstikla augšdaļā uzrauga automašīnas atrašanos joslu atzīmju robežās. Ja sistēma pamana, ka automašīna šķērso šīs līnijas bez ieslēgta pagrieziena rādītāja, braucot ar ātrumu, kas pārsniedz 64 km/h, sistēma veiks automašīnas kustības korekciju un brīdinās autovadītāju.

 

Adaptīvā kruīza kontrole ar Stop & Go funkciju

Šī sistēma konstatē tajā pašā virzienā priekšā braucošu automašīnu. Tā automātiski pielāgo automašīnas ātrumu priekšā braucošās automašīnas ātrumam, lai saglabātu nemainīgu attālumu līdz pat automašīnas apturēšanai. Sistēmu var iestatīt līdz pat 30km/h.

 

Adaptīvā kruīza kontrole

Adaptīvā kruīza kontrole ļauj vadītājam ļaut transportlīdzeklim pielāgoties automašīnas ātrumam priekšā.

 

SADURSMES BRĪDINĀJUMA SISTĒMA

Šī sistēma brīdina autovadītājus, kad automašīnai ir risks saskarties ar priekšā esošo transportlīdzekli, pārvietojoties ar ātrumu 30 km vai ātrāk. Sistēma tiek aktivizēta tieši pirms automātiskās bremzēšanas aktivizēšanas.

 

Automātiskā bremzēšana

Automātiskā bremzēšanas sistēma ir paredzēta, lai novērstu sadursmes lēnas braukšana apstākļos. Braucot ar ātrumu līdz 20 km/h sensors identificē sadursmes risku un nepieciešamības gadījumā automātiski aktivizē bremzes.

 

VADĪTĀJA NOGURUMA BRĪDINĀJUMA SISTĒMA

Vadītāja noguruma brīdinājuma sistēma paziņo vadītājam, kad ir pienācis laiks pārtraukumam, ja brauciens ilgst virs divām stundām ar ātrumu 70km/h.

 

AKLĀS ZONAS BRĪDINĀJUMS

Līdz ko “aklajā zonā” pietuvojas kāds transporta līdzeklis, sānu spogulī iedegas brīdinājuma signāls, kas ļauj izvairīties no nepatīkamām situācijām uz ceļa.

 

Miglas lukturi pagrieziena funkciju

Atkarībā no stūres leņķa, labais vai kreisais miglas lukturis ieslēdzas, lai kopā ar galvenajiem lukturiem izgaismotu apkārti līdz pat 75° leņķī. Sistēma darbojas pie ātrumiem, kas pārsniedz 40 km/h.

 

ĀTRUMU IEROBEŽOJOŠO ZĪMJU ATPAZĪŠANA

Sistēma atpazīst ātruma zīmes un parāda informāciju instrumentu panelī. Papildus ātruma apzīmējumiem sistēma atklāj vairākas citas ceļa zīmes (apstāšanās zīmes, vienvirziena zīmes, apdzīšanas zīmes).

 

Elektriskā rokas bremze

Elektriskā rokas bremze automātiski ieslēdzas brīdī, kad dzinējs tiek izslēgts, bet izslēdzas tad, kad automašīna uzsāk kustību. Autovadītājs var manuāli ieslēgt vai izslēgt rokas bremzi ar vadības elementu uz centrālās konsoles.  

 

Aktīvā braukšanas joslas kontroles sistēma

Šī sistēma atpazīst ceļa marķējumus un nepārtraukti veic situācijas analīzi. Sistēma veic automašīnas kustības korekcijas, ja tā atklāj potenciālo joslu maiņu bez ieslēgta pagrieziena rādītāja. 

 

Komfortam

Bezvadu viedtālruņa uzlāde

Tā ļauj izvairīties no potenciāli riskantām situācijām, kad autovadītājām paralēli skatienam uz ceļu savu uzmanību nepieciešams vērst uz uzlādes vada un pieslēgvietas meklēšanu un telefona saslēgšanu. Ar bezvadu uzlādes tehnoloģiju viedtālruni atliek tikai novietot tam speciāli paredzētajā vietā.

 

Keyless Entry un Start

Ar Keyless Entry un Start autovadītāji var atbloķēt savu automašīnu, novietojot savu roku aiz viena no durvju rokturiem, kā arī vadītājs var atvērt un aizvērt elektrisko bagāžas nodalījumu, paliekot kāju zem aizmugurējā bufera.

 

Automātiskā parkošanās sistēma

Automātiskā parkošanās sistēma nodrošina drošāku paralēlu autostāvvietu (ieeju un izeju) un perpendikulāru autostāvvietu (ieeju). Pēc autovadītāja pieprasījuma sistēma automātiski nosaka stāvvietu un pārvieto noparko automašīnu. Vadītājs pārvalda paātrinājumu un bremzēšanu, bet sistēma rūpējas par pārējo.

 

360° parkošanās palīgsistēma

360° video atbalsts automātiski aktivizējas, kad vadītājs pāriet atpakaļgaitā un visiem maza ātruma manevriem nodrošina 360° putna lidojuma ainavu ap automašīnu. Skats automātiski pārslēdzas uz dažādiem skatījumiem saskaņā ar automašīnas manevrēšanu.

 

Atpakaļgaitas kamera

Brīdī, kad autovadītājs ieslēdz atpakaļgaitu, kamera uz automašīnas skārienekrāna parāda skatu no automašīnas aizmugures, atzīmējot ar krāsu indikatoriem attālumus līdz šķēršļiem. Attēls tiek parādīts 180° leņķī no automašīnas aizmugures.

 

JAUNIE EURO 6.2 DZINĒJI

Jaunais C5 Aircross piedāvā plašu efektīvu un jaudīgu Euro 6.2 dzinēju klāstu ar 6 ātrumu manuālo ātrumkārbu vai 8 ātrumu automātisko ātrumkārbu: 2 benzīna versijas: PureTech 130 S&S 6-ātrumu manuālā ātrumkārba un PureTech 180 S&S 8-ātrumu automātiskā ātrumkārba un 3 dīzeļdegvielas versijas: BlueHDi 130 6-ātrumu manuālā ātrumkārba, BlueHDi 130 S&S 8-ātrumu automātiskā ātrumkārba un BlueHDi 180 S&S 8-ātrumu automātiskā ātrumkārba. 


 
Jaunākās paaudzes 8-ātrumu automātiskā ātrumkārba EAT (efektīvā automātiskā transmisija) nodrošina paaugstinātu efektivitāti un braukšanas komfortu. Degvielas patēriņš ir aptuveni par 7% zemāks, salīdzinot ar 6-ātrumu ātrumkārbu, ko nodrošina divi papildu ātrumi.
 
 
Citroën Turbo PureTech 3-cilindru degvielas dzinējs samazina degvielas patēriņu neredzētos līmeņos, nodrošinot veiktspēju, kas ir uzskatāma par vienu no labākajām pasaulē. Jaunākā versija ir ieguvusi būtiskus uzlabojumus.
 
Jaunās paaudzes PureTech dzinējiem ir uzlabota veiktspēja, samazināts degvielas patēriņš un paaugstināta efektivitāte, kā arī sekojoši uzlabojumi:
 
  • vidēji par 4% samazināts degvielas patēriņš, salīdzinot ar iepriekšējo dzinēju paaudzi;
  • uzlabots dzinēja reakcijas laiks, ko nodrošina optimizētā turbīna (par 20% apgriezienu skaita pieaugums no 1500 apgr./minūtē);
  • par 75% samazinātas daļiņu emisijas, ko nodrošina benzīna daļiņu filtri (GPF), kas jau šodien atbilst ES ieviestajām Patieso braukšanas emisiju (RDE) prasībām 2020. gadam, kas pieprasa atbilstību 1,5 emisiju faktoram.
 
PureTech efektivitāte ir plaši pazīstama un tam ir piešķirts Starptautiskās dzinēju gada balvas Gada dzinēja tituls 1 līdz 1,4 litru tilpuma dzinēju kategorijā  2015., 2016., 2017. un 2018. gadā.  

JAUNAIS CITROËN C5 AIRCROSS

Pieteikt testa braucienu

  PureTech 130 PureTech 180 AT8 BlueHDi 130 BlueHDi 130 AT8 BlueHDi 180 AT8 BlueHDi 180 AT
Motors
Veids PureTech 130 PureTech 180 AT8 BlueHDi 130 BlueHDi 130 AT8 BlueHDi 180 AT8 BlueHDi 180 AT
Cilindru skaits R3 R4
Darba tilpums, cm³ 1199 1598 1499 1997
Maksimālā jauda, kW/ZS/apgr/min 96 / 130 132 / 180 96 / 130 132 / 180 130 / 180
Transmisija M A M A
Dzenošā ass Priekša
Šasijas tips
Durvju skaits 5
Veida apakšgrupa Hečbeks
Izmēri
Garums, mm 4500
Platums, mm 1859
Augstums, mm 1688-1695
Garenbāze, mm 2730
Kravas telpas /bagāžnieka tilpums (garums / platums / augstums / tilpums 580-1630
Masas
Nokomplektētas automašīnas pašmasa, kg 1479-1607 1505-1644 1505-1659 1505-1660 1615-1758
Pilna masa, kg 1940 1990 2000 2020 2110
Piekabes maksimāli pieļaujamais svars ar / bez bremzēm, kg 1350/739 1500/750 1450/750 1250/750 1650/750
Degvielas tvertnes tilpums 52
Ekspluatācijas raksturlielumi
Maksimālais ātrums, km/h 195 216 188 211
Ieskrējiens 0-100 km/h 10.5 8.2 10.2 10.6 8.6
Degvielas patēriņš
Degvielas veids  B D
Ārpus pilsētas, l/100 km 4.7 4.9 3.8 4.5
Pilsētā, l/100km 6.0 7.0 4.6 4.4 5.2
Vidēais degvielas patēriņš, l/100km 5.2 5.7 4.1 4.0 4.7
Kombinēta CO2 emisija, g/km 119 129 106 124
Riepas un riteņi
Riteņa izmēri (piem.16X6) 17 18
Riepas izmēri 215/65R17 235/55R18

Negaidi rindā un saņem savu auto jau nedēļas laikā!

Izvēlies sev piemērātāko automašīnu no noliktavā pieejamā klāsta. 

Apskatīt noliktavas piedāvājumu šeit!