processing...
Русский язык
KONFIGURĒT SAVU AUTO Testa brauciens Servisa laiks

IEPAZĪSTI BERLINGO

 

BERLINGO ražošana tika uzsākta 1996.g. un ir viens no pirmajiem modeļiem pasaulē, kura ražošana tika uzsākta "brīvā laika aktīvas pavadīšanas" automašīnu segmentā.  22 gadu laikā ir pārdoti 1.7 milj. Berlingo un ir otra pārdotākā sava segmenta automašīna. Berlingo ir kļuvis par etalonmodeli ar kuru tiek apzīmēts viss brīvā laika aktīvas pavadīšanas automašīnu segments. 
 
Jaunā Berlingo sauklis ir “Mēs neizgudrojām ģimeni, bet auto, kas tai piestāv, gan”, tādējādi skaidri akcentējot - Berlingo ir ģimenes automašīna. Berlingo ir pirmais modelis, kuru Citroën ražo labākajās Eiropas rūpnīcās Spānijā un Portugālē, tādējādi realizējot stratēģiju - nodrošināt augstas kvalitātes, inovatīvu tehnoloģiju un spēcīga dizaina automašīnu ražošanu.  

 

Jaunais Berlingo - trešās paaudzes modelis turpina sērijas stāstu ar oriģinālu, vienkāršu un funkcionālu virsbūvi, kas tiek uzskatīta par praktiskuma etalonu un lielisku atbalstu ģimenes atpūtas braucienos. Citroën ir modernizējis gan Berlingo dizainu, gan komforta līmeni, nodrošinot svaigu un praktisku pieeju leģendārajam modelim, kā arī visas Berlingo priekšrocības ir saglabātas un uzlabotas, neaizmirstot palielināt automašīnas ietilpību.

 

Berlingo dizaineru un inženieru komanda ir pārliecināta, ka jaunais Berlingo ir sava segmenta līderis  “izbrauciet ar jauno Berlingo un tad izbrauciet ar citiem Berlingo segmenta auto un jūs noteikti sajutīsies atķirību un Jūsu izvēle būs Berlingo, dēļ auto ergonomikas, vadāmības, ietilpības, atšķirīgā dizaina, gaišā salona, dzīvespriecīgajām salona apdares krāsām, inovatīvajām vadītāja braukšanas palīgstistēmām un vēl un vēl” saka Berlingo komanda!

 

Iepazīsi jauno Berlingo video:  

 

KOMFORTS

Berlingo ir parūpējies par to, lai ikkatrs izjustu komfortu!

Savā automašīnu klasē lielāko bagāžas nodalījumu M versijā ir iespējams palielināt par 100 litriem līdz 775 litriem, bet līdz 1050 litriem XL versijā! 

Ērtu piekļuvi tam nodrošina atverams aizmugurējais logs!

Jaunās paaudzes Modutop® daudzfunkcionālais jumts nodrošina vairāk gaismas, bet cimdu nodalījums ir izveidots vēl ērtāks pateicoties "Airbag in Roof" (gaisa spilvens jumtā) sistēmai.  IETILPĪBA

IETILPĪBA

Jaunais modelis ir optimāli piemērots izmantošanai ikdienā pateicoties nepārspējamām modificēšanas iespējām!  
Trīs atsevišķi aizmugurējie sēdekļi, kurus ir iespējams ātri un vienkārši nolocīt bagāžas nodalījumā ar Magic Flat®* kontroles funkciju, kombinācijā ar nolokāmu priekšējo pasažiera sēdekli, nodrošina perfekti plakanu grīdu un ielādes garumu līdz pat 2,7m  M versijā un 3.05m XL versijā.   
 
PureTech 110 Live versija no 13 900 EUR jeb no 154 EUR / MĒN 


Pieteikt testa braucienu

2 izmēri

Jaunais Citroën Berlingo ir pieejams divos izmēros – M un XL. Abi garumi dod autovadītājam optimālu komfortu. Abu izmēru modeļos ir  no 5 līdz 7 sēdvietām. XL modelis ir par 35 cm garāks nekā M modelis ar garāku riteņu bāzi un pagarinātu aizmugurējo pārkari. Trešā sēdekļu rinda ir noņemama un bīdāma, piedāvājot izvēli starp pasažieru komfortu vai lielāku bagāžas nodalījumu atkarībā no jūsu vajadzībām.  


DIZAINS

Jaunais Berlingo ir aprīkots ar Citroën raksturīgajiem elementiem un jaunu virsbūves dizainu. Berlingo ir modernāks kā jebkad, saglabājot spēcīgu un pārliecinātu stilu, ko papildina svaigs un spēcīgs raksturs.

Dizains atbilst Citroën zīmola vizuālajai identitātei, kuru nodrošina divu līmeņu gaismas elementi, kā arī miglas lukturu noapaļotās līnijas. Virsbūves plūstošās līnijas papildina Airbump® uz durvju apakšas, kas pasargā sānu durvis no skrāpējumiem, bet elegantais jumta risinājums piešķir virsbūvei papildu vitalitāti. 

INTERJERS

Jaunais Berlingo ir aprīkots ar Citroën raksturīgo interjeru, kas nesatur neko lieku un plašu instrumentu paneli, kā arī 28 ērtus mantu glabāšanas nodalījumus ar kopējo tilpumu līdz pat 186 litriem, kas joprojām ir viena no Berlingo labākajām īpašībām!
Interjers nodrošina izcilu komfortu ikdienas lietošanai, kā arī pieejamas krāsainas personalizācijas iespējas: Baltas vai oranžas krāsu komplektācijas (XTR). 

8 krāsu variācijas!

Izvēlieties sev tīkamo krāsu vai pielāgojiet Berlingo krāsu sava uzņēmuma identitātei!

 

BERLINGO IZCELSME

JAUNAIS CITROËN BERLINGO

Pieteikt testa braucienu

INOVATĪVAS TEHNOLOĢIJAS

Atbilstoši mūsdienu tehnoloģiskajiem sasniegumiem, Berlingo ir aprīkots ar 19 autovadītāja atbalsta tehnoloģijām, tai skaitā krāsainu displeju, adaptīvo kruīza kontroli ar STOP funkciju, elektrisko stāvbremzi, atpakaļgaitas kameru, saķeres kontroli ar "Hill Assist Descent" un piekabes stabilitātes kontroles funkciju. Sarakstu papildina 4 tehnoloģijas bezgalīgām pieslēgšanās iespējām, tai skaitā 8 collu skārienekrāns un viedtālruņu bezvadu uzlādes funkcija.


PRIEKŠĒJĀ STIKLA DISPLEJS

Ar priekšējā stikla displeju vadītājs redz visu nepieciešamo braukšanas informāciju, kas tiek parādīta vadītāja acu līmenī, tādejādi nenovēršot skatienu no ceļa.

 

AUTOMĀTISKĀ BREMZĒŠANA

Automātiskā bremzēšanas sistēma ir paredzēta, lai novērstu sadursmes lēnas braukšana apstākļos. Braucot ar ātrumu līdz 20 km/h sensors identificē sadursmes risku un nepieciešamības gadījumā automātiski aktivizē bremzes.

 

GRIP CONTROL

Grip Control ir pretslīdēšanas tehnoloģija, kas notur automašīnu labā trajektorijā un vienlaikus samazina slīdēšanas risku, garantējot papildus drošību uz ceļa, braucot lejup pat stāvā nogāzē.

 

ATPAKAĻGAITAS KAMERA

Atpakaļgaitas kamera ieslēdzas ko līdz tiek ielikts atpakaļgaitas pārnesums un attēls parādās 9 collu krāsainajā un skārienjūtīgajā ekrānā.

 

VADĪTĀJA NOGURUMA BRĪDINĀJUMA SISTĒMA

Vadītāja noguruma brīdinājuma sistēma spēj atpazīt tipiskas noguruma pazīmes un atgādināt vadītājam, ka ilgos braucienos nepieciešamas regulāras atpūtas pauzes, nosūtot skaņas brīdinājuma signālus.

 

JOSLAS PAMEŠANAS BRĪDINĀJUMS

Līdz ko sensors sajūt, ka tiek šķērsota braukšanas joslu sadalošā līnija, automašīnas vadītājs tiek brīdināts ar skaņas un vizuālu signālu.

 

AKLĀS ZONAS BRĪDINĀJUMS

Līdz ko “aklajā zonā” pietuvojas kāds transporta līdzeklis, sānu spogulī iedegas brīdinājuma signāls, kas ļauj izvairīties no nepatīkamām situācijām uz ceļa.

 

PARK ASSIST

Pilsētā Park atpakaļskata kamera nodrošina bezrūpīgu un ērtu auto novietošanu.

 

ĀTRUMU IEROBEŽOJOŠO ZĪMJU ATPAZĪŠANA

Ātrumu ierobežojošās zīmes atpazīšana ar ieteicamo ātruma iestatījumu ļauj pielāgot transportlīdzekļa ātrumu, pamatojoties uz kameras uzņemto informāciju.

 

BRAUKŠANA STĀVĀ SLĪPUMĀ

Uzsākot braukt uz stāviem slīpumiem, Hill Start Assist tur automašīnu 2 sekundes, dodot laiku drošai un vienmērīgai braukšanas uzsākšanai.

 

AUTOMĀTISKA TĀLO GAISMU FUNKCIJA

Šī funkcija automātiski pārslēdz gaismas starp tālo un tuvo gaismu, atkarībā no satiksmes, tiklīdz tā atklāj citus transportlīdzekļus.

 

ADAPTĪVĀ KRUĪZA KONTROLE

Adaptīvā kruīza kontrole automātiski spēj pielāgot gan braukšanas ātrumu, gan distanci līdz priekšā braucošajam transportlīdzeklim, kas padara braukšanu relaksētāku un drošāku.

 

CITROËN EMP2 PLATFORMA

EMP2 platforma priekšpusē paaugstina manevrēšanas spējas (elektriskais stūres pastiprinātājs, pagrieziena aplis), optimizē transportlīdzekļa masu un nodrošina jaunāko autovadītāja atbalsta sistēmu darbību. Platformas aizmugurējā daļa ir piemērota paaugstinātām slodzēm, kā arī saglabā nemainīgu attālumu starp riteņu arkām.


JAUNAIS CITROËN BERLINGO

Pieteikt testa braucienu

  PureTech 110 BlueHDi 75 BlueHDi 100 BlueHDi 130 BlueHDi 130 AT8
Motors
Veids PureTech 110 BlueHDi 75 BlueHDi 100 BlueHDi 130 BlueHDi 130 AT8
Cilindru skaits R3 R4
Darba tilpums, cm³ 1199 1499
Maksimālā jauda, kW/ZS/apgr/min 81/110/5500 55/75/3500 75/100/3500 96/130/3750
Maksimālais griezes moments, Nm/rev/min 205/1750 230/1750 250/1750 300/1750
Transmisija M A
Dzenošā ass Priekša
Šasijas tips
Durvju skaits 5
Sēdvietu skaits 5
Kategorija M1
Veida apakšgrupa Minivens
Izmēri
Garums, mm 4403
Platums, mm 1848
Augstums, mm 1844
Garenbāze, mm 2785
Masas
Nokomplektētas automašīnas pašmasa, kg 1356/1430
Pilna masa, kg 2040/2205
Piekabes maksimāli pieļaujamais svars ar / bez bremzēm, kg 1000-1150/600 1000/600 1100-1300/600 1250-1500/600 1100-1300/600
Nokomplektētas automašīnas kravnesība, kg 684/775
Degvielas tvertnes tilpums 60
Ekspluatācijas raksturlielumi
Maksimālais ātrums, km/h 175 152 171 185 184
Ieskrējiens 0-100 km/h 11.5 16.5 12.3 10.3 11.0
Degvielas patēriņš
Degvielas veids B D
Ārpus pilsētas, l/100 km 5.0 3.8 4.0 4.1
Pilsētā, l/100km 6.3 4.6 4.8 4.6
Vidēais degvielas patēriņš, l/100km 5.5 4.1 4.3
Kombinēta CO2 emisija, g/km 125 108 112 113
Riepas un riteņi
Riteņa izmēri (piem.16X6) 16
Riepas izmēri 205/60R16

Negaidi rindā un saņem savu auto jau nedēļas laikā!

Izvēlies sev piemērātāko automašīnu no noliktavā pieejamā klāsta. 

Apskatīt noliktavas piedāvājumu šeit!