processing...
Русский язык
KONFIGURĒT SAVU AUTO Testa brauciens Servisa laiks

IEPAZĪSTI JAUNO C5 AIRCROSS HYBRID

Atklāj aizraujošo elektromobilitātes pasauli ar C5 AIRCROSS HYBRID, kas ir pirmais Citroën hibrīda modelis! C5 Aircross Hybrid apvieno 100% elektriskās piedziņas priekšrocības braucieniem līdz 50 km ar iekšdedzes dzinēja plašajām izmantošanas iespējām, nodrošinot garākus ceļojumus ar zemāku CO2 emisiju līmeni. Efektivitāte, drošība, jaunas tehnoloģijas un braukšanas pieredze - mūsu pirmais hibrīda modelis būs labākais ikdienas sabiedrotais šajā jaunajā laikmetā. Lai saņemtu informāciju par automašīnas cenu un testa brauciena iespējām, piesakiet savu interesesi šeit, un mēs Jums nosūtīsim informāciju tiklīdz ražotājs mums to paziņos. 

 

  • Dominējošākais - 23cm klīrenss ir augstākais savā segmentā

  • Komfortablākais - piekare, kāda nav nevienam sava segmenta auto un nolīdzina ceļa nelīdzenumus un bedres

  • Ietilpīgākais - līdz 720 L  bagāžas nodalījums ir lielākais savā segmentā

  • Modernākais - 19 vadītāja atbalsta tehnoloģijas

  • Plašākās izvēles iespējas- 30 krāsu kombinācijas, sniedz tādas iespējas, kā neviens cits sava segmenta konkurents 

  • Modulārākais - 3 individuāli regulējami un nolokāmi aizmugurējie sēdekļi 

 

Iepazīsti jauno C5 Aircross HYBRID videoklipā: 

UZLĀDE

Uzlāde no elektroapgādes tīkla mājās vai ceļā ļaus jums pilnībā uzlādēt akumulatoru mazāk nekā 2 stundu laikā. Jūs varat programmēt un ieplānot uzlādi automašīnas skārienekrānā vai lietotnē MyCitroën, lai veiktu uzlādi tad, kad elektroenerģija ir lētāka. 


UNIKĀLA HIBRĪDA INDENTITĀTE UN DIZAINS

Jaunais Citroën C5 Aircross Hybrid saglabā jaudīgu, spēcīgu un enerģisku apvidus auto personību. Neuzkrītošie zilas krāsas akcenti (priekšējā bampera ieliktnis un Airbump®) un stilīgie “H” logotipi uz abiem priekšējiem spārniem, kā arī uzraksts “Hybrid” identificē šo automašīnu kā hibrīdauto.
 
Auto ir aprīkots ar panorāmas lūku. Stiklotā automašīnas daļa paver skatu 360° leņķī un uzsver plūstošo jumta dizainu, bet hromētais "C" burts izgaismo automašīnas iekšpusi. Platā un augstā aizmugurējā daļa liecina par klasē lielāko bagāžas nodalījuma platību (no 580 līdz 720 litriem). Aizmugurējās gaismas ir aprīkotas ar gareniskiem LED moduļiem abās automašīnas pusēs. 

VAIRĀKI BRAUKŠANAS REŽĪMI

  • Selektors pieejamo braukšanas režīmu izvēlei: ELEKTRISKAIS, HIBRĪDA VAI SPORTA režīms.
  • 12,3 collas liels digitālais instrumentu panelis, kurā ir redzama visa hibrīdauto specifiskā informācija: jaudas līmenis, attālums elektriskajā braukšanas režīmā vai degvielas režīmā, uzlādes laiks, uzlādes ātrums un braukšanas režīms.
  • 8 collu skārienekrāns nodrošina piekļuvi braukšanas informācijai: enerģijas plūsmas, degvielas patēriņa statistika u.c.
  • Atpakaļskata spogulis ar automātiskās aptumšošanas funkciju un LED indikatoru, kas ieslēdzas brīdī, kad automašīna darbojas 100% elektriskajā režīmā. 

 

BRAUKŠANAS REŽĪMS

 

PERSONĀLAIS REŽĪMS

 

NAVIGĀCIJAS REŽĪMS

 

UZLĀDES REŽĪMS

 

Ë-KOMFORTS

Par komforta etalonu kļuvušais jaunais C5 Aircross Hybrid paceļ Citroën Advanced Comfort® programmu jaunā līmenī, izmantojot elektriskā dzinēja sniegtās priekšrocības - klusāka un vienmērīgāka braukšana, kā arī zibenīga jauda. Maksimālais braukšanas ātrums elektriskajā braukšanas režīmā ir 135 km/h*.
 
Jaunākās paaudzes piekares sistēma ar Progressive Hydraulic Cushions® risinājumu rada lidojuma sajūtu virs ceļa, saglabājot lielisku kontroli un dinamiku. Jaunais C5 Aircross Hybrid modelis ir aprīkots ar tikai hibrīda modeļiem pieejamo uzlaboto aizmugurējo asi īpaši labam līdzsvaram uz ceļa.
Auto ir aprīkots ar paaugstinātu skaņas izolāciju, samazinot ceļa un vēja radīto troksni, kā arī Optimālai pasažieru ērtībai, kā arī gaisa attīrīšanas sistēmu, kas spēj noteikt gaisa piesārņojumu un automātiski pielāgo gaisa apmaiņas režīmu salonā. 


IETILPĪBA

IETILPĪBA

Jaunajam modulim ir raksturīga līdz šim neredzēta modularitāte, kuru nodrošina trīs individuāli, atsevišķi kustīgi, saliecami un atgāžami sēdekļi, kā arī bagāžas nodalījuma ietilpība no 580 l līdz 720 l, kas ir lielākā savā klasē.  
 


Pieteikt testa braucienu

INTERJERS

Jaunā C5 Aircross Hybrid apvidus auto salons rada drošības un plašuma sajūtu. Salonā ir iekļautas plašas un plūstošas līnijas, pievēršot īpašu uzmanību funkcionālajiem aspektiem.
Automašīna ir aprīkota ar robustu paneli ar horizontālu vienību izkārtojumu. 

Autovadītāja pusē izvietotais 12,3 collu ekrāns sniedz piekļuvi konfigurējamam instrumentu panelim, kurā izvēlētā informācija tiek parādīta autovadītāja redzamības zonā. 

Plašā un augstā centrālā konsole, kā arī ērtie sēdekļi nodrošina paaugstinātu kontroli pār situāciju uz ceļa, bet krāsu un materiālu izvēle piešķir salonam īpašu izsmalcinātību. 

7 krāsu variācijas

Līdzīgi kā citiem jaunākajiem Citroën modeļiem, C5 Aircross Hybrid ir aprīkots ar plašām individualizēšanas iespējām. Padariet savu C5 Aircross Hybrid īpašu, izvēloties virsbūves krāsu. Kopumā ir pieejamas  30 dažādas krāsu kombinācijas, ko nodrošina septiņas pieejamās virsbūves krāsas, divu toņu jumts un trīs "krāsu komplekti", kuros ietilpst priekšējā bampera krāsainie elementi, Airbump® uz priekšējām durvīm, kā arī jumta reliņi.

 

intuitīvas savienojamības sistēmas

Jaunais C5 Aircross Hybrid ir aprīkots ar intuitīvām savienojamības sistēmām, kas sniedz iespēju attālināti veikt kontroli pār automašīnu, izmantojot viedtālruni ar vienkāršu un intuitīvu saskarni.

 

 

Connect Play

Connect Play piedāvā iespēju izveidot savienojumu ar Apple Carplay un Android Auto, sniedzot iespēju sinhronizēt viedtālruni ar automašīnu. Connect Nav nodrošina ne tikai internetam pieslēgtas navigācijas priekšrocības, bet arī parāda elektromobiļu uzlādes vietas un vizuālu attālumu, kuru ir iespējams nobraukt ar pašreizējo automašīnas akumulatora uzlādes līmeni un degvielas daudzumu.

 

CONNECT ASSIST

Connect Assist sniedz atbalstu visdažādākajās situācijās. Reģistrējoties lietotnē MyCitroën, ir iespēja attālināti programmēt automašīnas uzlādes un uzsildīšanas vai atdzesēšanas laikus pirms došanās ceļā. Lietotnē var apskatīt arī akumulatora uzlādes līmeni, degvielas līmeni un nobraukumu, kā arī uzzināt dažādus noderīgus padomus, kas ļaus maksimāli efektīvi izmantot hibrīdauto.

 

JAUNĀKIE DZINĒJI

EAT8 ir astoņu pakāpju ātrumkārba, kas ir optimizēta tieši braukšanai ar hibrīdauto, nodrošinot īpaši gludu ātrumu pārslēgšanu un akumulatora uzlādi brīdī, kad notiek bremzēšana.


INOVATĪVAS BRAUKŠANAS PALĪGTEHNOLOĢIJAS

Atbilstoši mūsdienu tehnoloģiskajiem sasniegumiem, C5 Aircross Hybrid ir aprīkots 8 collu skārienekrānu, kā arī 20 jaunākās paaudzes autovadītāja atbalsta sistēmām, tai skaitā Highway Driver Assist, divu līmeņu autonomās braukšanas sistēmu un sešām jaunākās paaudzes savienojamības tehnoloģijām. Jaunais, ultra modernais apvidus auto ir aprīkots ar bezvadu viedtālruņu uzlādes tehnoloģijām un ConnectedCAM Citroën®.

Atvieglo braukšanu

GRIP CONTROL un Hill Descent Assist

Grip Control ir sitēma, kas nodrošina papildu saķeri ar ceļa virsmu papildu drošībai uz bezceļiem un grūti izbraucamiem ceļiem ar dažādiem pieejamie braukšanas režīmiem. Hill Descent Assist sistēma saglabā pazeminātu automašīnas ātrumu pat braucot lejup no ļoti stāvām nogāzēm.  

 

Piekabes stabilitātes kontrole

Piekabes stabilitātes kontrole samazina piekabes svārstības. Piekabe stabilizējas, izmantojot ESP sistēmas sensorus. Bīstamas šūpošanās gadījumā sistēma samazina motora griezes momentu un iedarbina bremzes uz visiem četriem riteņiem, lai ātrāk samazinātu ātrumu.

 

AUTOMĀTISKA TĀLO GAISMU FUNKCIJA

Automātiskā tālo gaismu funkcija automātiski pārslēdz gaismas starp tālo un tuvo gaismu, atkarībā no satiksmes, tiklīdz tā atklāj citus transportlīdzekļus.

 

HILL START ASSIST

Šī sistēma atvieglo braukšanas uzsākšanu slīpumā, novēršot nevēlamu automašīnas kustību slīpumā brīdī, kad tiek atlaists bremžu pedālis. Sistēma nostabilizē automašīnu uz 2 sekundēm un darbojas uz nogāzēm ar slīpumu, kas pārsniedz 3%. 

 

Drošības palīgsistēmas

Joslas pamešanas brīdinājuma sistēma

Joslas pamešanas brīdinājuma sistēma ir paredzēta cīņai pret miegainību pie stūres. Kamera vējstikla augšdaļā uzrauga automašīnas atrašanos joslā. Ja sistēma pamana, ka automašīna šķērso līnijas bez ieslēgta pagrieziena rādītāja, braucot ar ātrumu, kas pārsniedz 64 km/h, sistēma veic kustības korekciju un brīdinās autovadītāju.

 

Adaptīvā kruīza kontrole ar Stop & Go funkciju

Sistēma konstatē tajā pašā virzienā priekšā braucošu automašīnu. Tā automātiski pielāgo automašīnas ātrumu priekšā braucošās automašīnas ātrumam, lai saglabātu nemainīgu attālumu līdz pat automašīnas apturēšanai. Sistēmu var iestatīt līdz pat 30km/h.

 

Adaptīvā kruīza kontrole

Adaptīvā kruīza kontrole ļauj vadītājam ļaut transportlīdzeklim pielāgoties automašīnas ātrumam priekšā.

 

SADURSMES BRĪDINĀJUMA SISTĒMA

Šī sistēma brīdina autovadītājus, kad automašīnai ir risks saskarties ar priekšā esošo transportlīdzekli, pārvietojoties ar ātrumu 30 km vai ātrāk. Sistēma tiek aktivizēta tieši pirms automātiskās bremzēšanas aktivizēšanas.

 

Automātiskā bremzēšana

Automātiskā bremzēšanas sistēma ir paredzēta, lai novērstu sadursmes lēnas braukšana apstākļos. Braucot ar ātrumu līdz 20 km/h sensors identificē sadursmes risku un nepieciešamības gadījumā automātiski aktivizē bremzes.

 

VADĪTĀJA NOGURUMA BRĪDINĀJUMA SISTĒMA

Vadītāja noguruma brīdinājuma sistēma paziņo vadītājam, kad ir pienācis laiks pārtraukumam, ja brauciens ilgst virs divām stundām ar ātrumu 70km/h.

 

AKLĀS ZONAS BRĪDINĀJUMS

Līdz ko “aklajā zonā” pietuvojas kāds transporta līdzeklis, sānu spogulī iedegas brīdinājuma signāls, kas ļauj izvairīties no nepatīkamām situācijām uz ceļa.

 

Miglas lukturi pagrieziena funkciju

Atkarībā no stūres leņķa, labais vai kreisais miglas lukturis ieslēdzas, lai kopā ar galvenajiem lukturiem izgaismotu apkārti līdz pat 75 grādu leņķī. Sistēma darbojas pie ātrumiem, kas pārsniedz 40 km/h.

 

ĀTRUMU IEROBEŽOJOŠO ZĪMJU ATPAZĪŠANA

Sistēma atpazīst ātruma zīmes un parāda informāciju instrumentu panelī. Papildus ātruma apzīmējumiem sistēma atklāj vairākas ceļa zīmes.

 

Elektriskā rokas bremze

Elektriskā rokas bremzēšana automātiski ieslēdzas brīdī, kad dzinējs tiek izslēgts, bet izslēdzas tad, kad automašīna uzsāk kustību. Autovadītājs var manuāli ieslēgt vai izslēgt rokas bremzi ar vadības elementu uz centrālās konsoles.

 

Aktīvā braukšanas joslas kontroles sistēma

Aktīvā braukšanas joslas kontroles sistēma atpazīst ceļa marķējumus un nepārtraukti veic situācijas analīzi. Sistēma veic automašīnas kustības korekcijas, ja tā atklāj potenciālo joslu maiņu bez ieslēgta pagrieziena rādītāja.

 

KOMFORTAM

Bezvadu viedtālruņa uzlāde

Tā ļauj izvairīties no potenciāli riskantām situācijām, kad autovadītājām paralēli skatienam uz ceļu savu uzmanību nepieciešams vērst uz uzlādes vada un pieslēgvietas meklēšanu un telefona saslēgšanu. Ar bezvadu uzlādes tehnoloģiju viedtālruni atliek tikai novietot tam speciāli paredzētajā vietā.

 

Keyless Entry un Start

Ar Keyless Entry un Start autovadītāji var atbloķēt savu automašīnu, novietojot savu roku aiz viena no durvju rokturiem, kā arī vadītājs var atvērt un aizvērt elektrisko bagāžas nodalījumu, paliekot kāju zem aizmugurējā bufera.

 

Automātiskā parkošanās sistēma

Automātiskā parkošanās sistēma nodrošina drošāku paralēlu autostāvvietu (ieeju un izeju) un perpendikulāru autostāvvietu (ieeju). Pēc autovadītāja pieprasījuma sistēma automātiski nosaka stāvvietu un pārvieto noparko automašīnu. Vadītājs pārvalda paātrinājumu un bremzēšanu, bet sistēma rūpējas par pārējo.

 

360° parkošanās palīgsistēma

360° video atbalsts automātiski aktivizējas, kad vadītājs pāriet atpakaļgaitā un visiem maza ātruma manevriem nodrošina 360° putna lidojuma ainavu ap automašīnu. Skats automātiski pārslēdzas uz dažādiem skatījumiem saskaņā ar automašīnas manevrēšanu.

 

Atpakaļgaitas kamera

Brīdī, kad autovadītājs ieslēdz atpakaļgaitu, kamera uz automašīnas skārienekrāna parāda skatu no automašīnas aizmugures, atzīmējot ar krāsu indikatoriem attālumus līdz šķēršļiem. Attēls tiek parādīts 180° leņķī no automašīnas aizmugures.

 

Negaidi rindā un saņem savu auto jau nedēļas laikā!

Izvēlies sev piemērātāko automašīnu no noliktavā pieejamā klāsta. 

Apskatīt noliktavas piedāvājumu šeit!