Русский язык
KONFIGURĒT SAVU AUTO Testa brauciens Servisa laiks

IEPAZĪSTI SPACETOURER

CITROËN SpaceTourer kompaktais, bet ietilpīgais mikroautobus ir kā radīts īsākiem un garākiem ceļojumiem ģimenes, kolēģu vai draugu lokā! Pateicoties inovatīvajām tehnoloģijām SpaceTourer garantē lielisku brauciena dinamiku un nodrošina īpašu stabilitāti uz ceļa, apvienojumā ar pārsteidzošu degvielas patēriņa efektivitāti. Šajā auto komforts ir pirmajā vietā, bet nav aizmirsts arī par kvalitāti, praktiskumu un drošību. Iepazīstiet SpaceTourer videoklipā:


ĢIMENEI UN UZŅĒMUMAM

ĢIMENEI UN UZŅĒMUMAM

Gaišais un plašais pasažieru salons nepieciešamības gadījumā ir kombinējams, lai vairāk nodrošinātu vietu pasažieriem vai bagāžai. Šī ir jauna koncepcija, kas piemērota plašam ģimenes braucienam kā arī uzņēmējdarbībai, piemēram, veicot pasažieru pārvadājumus.

SpaceTourer ir pieejams ar 5 līdz 9 sēdvietām, un ir paredzēts mūsdienu un mobilai ģimenei vai vienkārši tiem, kas ceļo kopā ar draugiem. Modulārs ar sēdekļiem uz slīdņiem salons ļauj pielāgot pasažieru nodalījumu tieši tā kā nepieciešams, ņemot vērā vajadzības, pasažieru vai bagāžas kāju daļā. Nolaižamie sēdekļi veido vietu, kur var brīvi novietot slēpes vai velosipēdus.

no 205 EUR / MĒN.


Pieteikt testa braucienu Cenu lapa

DIZAINS

Jūs prasīsiet kāds ir SpaceTourer šarma noslēpums? Tas ir dizains! Ar plūstošām līnijām, perfektām proporcijām un Led dienas gaismām, kas ievietotas riteņu arku pagarinājumā tieši virs miglas lukturiem, piešķirot SpaceTurer pārliecinošu iespaidu. Dizainu vēl vairāk izceļ un padara pilnīgu auto krāsa – Spacetourer pieejams 8 dažādas krāsās.

1.90m augstais SpaceTourer piemērots gan pilsētu stāvvietām, gan pazemes stāvvietām lielveikalos un lidostās.

SpaceTourer ir pieejams 3 dažādos izmēros: XS: 4.60m, M: 4.96 m, XL: 5.30 m. 


PRAKTISKS

SpaceTourer no abām pusēm aprīkots ar slīdošajām sānu durvīm, kas iekļūšanu tajā padara īpaši ērtu un liek jebkuram pasažierim justies gaidītam!

no 205 EUR / MĒN. 


Pieteikt testa braucienu Cenu lapa
PRAKTISKS

INTERJERS

CITROËN SpaceTourer interjers radīts domājot par katru pasažieri – sēdvietas ir tik plašas un ērtas, lai jebkurš īsāks un garāks brauciens būtu komfortabls un ļautu relaksēti baudīt braucienu. Ir padomāts par to, lai arī aizmugurē sēdošajiem pasažieriem būtu pietiekami daudz vietas kājām, krēsli aprīkoti ar ērtiem galvas un roku atzveltņiem, kas palīdzēs ērtāk iekārtoties garākiem braucieniem.

Šajā auto par redzamību Jums nebūs jāsūdzas – plašie logi un panorāmas jums ļaus nesteidzīgi baudīt ainavu aiz loga. SpaceTourer padomāts arī par funkcionalitāti un aizmugurējo logu iespējams atvērt, tādā veidā atvieglojot piekļuvi bagāžas nodalījumam.

Pielāgojama vadītāja sēdvieta, bīdāmas pasažieru sēdvietas, panorāmas jumts, perfekta skaņas izolācija un neizmērojams komforts. Jums atliek tikai iekārtoties ērti un izbaudīt braucienu. Sajūtas kā mājās uz dīvāna, esot ceļā!

JAUNAIS CITROËN SPACETOURER

Pieteikt testa braucienu Cenu lapa

INOVATĪVĀS TEHNOLOĢIJAS

CITROËN SpaceTourer aprīkots ar dažādām noderīgām inovatīvām tehnoloģijām, kas atvieglos Jūsu ikdienu, piemēram, ekrānu acu augstumā, bez atslēgas auto iedarbināšanas poga, hands-free elektroniskā durvju atvēršanas sistēma, gudrā kruīza kontrole, kas pielāgojas priekšā braucošā auto braukšanas ātrumam u.c.

NODERĪGAS TEHNOLOĢIJAS

CITROËN SpaceTourer inovatīvās tehnoloģijas parūpēsies par Tavu drošību uz ceļa!

NAVIGĀCIJA

Citroën Connect Nav ir jaunā 3D navigācijas sistēma, ko iespējams kontrolēt ar balss atpazīšanas sistēmu vai 7 collu skārienjūtīgo ekrānu.

 

MIRROR SCREEN

Vai vēlies klausīties mūziku no sava telefona vai izmantot telefona naviāciju? Ar Mirror Screen tas viss ir iespējams! Visas aplikācijas sasinhronizējas ar SpaceTourer skārienjūtīgo ekrānu. Mirror Screen atbalsta Apple CarPlay™ and MirrorLink®.

 

PRIEKŠĒJĀ STIKLA DISPLEJS

SpaceTourer ir pirmais auto savā kategorijā, kas aprīkots ar kāsainu priekšējā stikla displeju. Ar tā palīdzību vadītājs redz visu nepieciešamo braukšanas informāciju nepārtraukti, nenovēršot acis no ceļa. Informācija par patieso un ieteicamo braukšanas ātrumu, kruīza kontroles iestatījumiem, navigācijas norādēm un riska situāciju paziņojumiem tiek parādīta krāsaina uz caurspīdīga displeja vadītāja redzamības līnijā.

 

HANDS-FREE ATVĒRŠANAS SISTĒMA

Pilnas rokas? Tā nav problēma: SpaceTourer durvis var atvērt ar vienu vieglu kājas kustību zem aizmugurējā bampera!

 

GUDRĀ KRUĪZA KONTROLE

SpaceTourer gudrā kruīza kontrole pielāgojas priekšā braucošā auto braukšanas ātrumam un automātiski samazina vai palielina ātrumu nepieciešamības gadījumā, kas palīdz braukšanu uz lielceļiem padarīt daudz baudāmāku, drošāku un relaksētāku.

 

AKLĀS ZONAS BRĪDINĀJUMS

Ar īpašu aklās zonas pārraudzības tehnoloģiju aprīkotajā SpaceTourer nav jāuztraucas, ka nepamanīsi tuvu braucošus auto. Līdz ko “aklajā zonā” pietuvojas kāds transporta līdzeklis, sānu spogulī iedegas brīdinājuma signāls, kas ļauj izvairīties no nepatīkamām situācijām uz ceļa.

 

ĀTRUMU IEROBEŽOJOŠO ZĪMJU ATPAZĪŠANA

Ātrumu ierobežojošās zīmes atpazīšana ar ieteicamo ātruma iestatījumu ļauj pielāgot transportlīdzekļa ātrumu, pamatojoties uz kameras uzņemto informāciju. Pašreizējais ātruma ierobežojums tiek parādīts nepārtraukti.

 

ĀRKĀRTAS BREMZĒŠANAS PALĪGSISTĒMA

Daudzfunkcionālā kamera priekšējā stikla augšējā daļā atklāj šķēršļus, piemēram, transportlīdzekļus, kuri brauc vienā virzienā vai apstājas. No 5 km/h līdz 85 km/h sensors automātiski iedarbina bremzes, ja tiek konstatēts sadursmes risks.

 

  BlueHDi 95 BlueHDi 115 BlueHDi 150 BlueHDi 180 AT
Dzinējs
Veids  BlueHDi 95 BlueHDi 115 BlueHDi 150 BlueHDi 180 AT
Cilindru skaits R4
Darba tilpums, cm³ 1560 1997
Maksimālā jauda, kW/ZS/apgr/min 70/95/3750 85/116/3500 110/150/4000 130/177/3750
Maksimālais griezes moments, Nm/rev/min 210/1750 300/1750 370/2000 400/2000
Transmisija M A
Dzenošā ass Priekša
Šasijas tips
Durvju skaits 4-5
Sēdvietu skaits 5/9
Kategorija M1
Veida apakšgrupa Furgons
Izmēri
Garums, mm 4606 4956
Platums, mm 1920
Augstums, mm 1890 1881-1940 1890 1881-1940
Garenbāze, mm 2925 3275
Min.apgriešanās rādiuss, m 12,4
Kravas telpas /bagāžnieka tilpums (garums / platums / augstums / tilpums 266/140l 608/507l
Masas
Nokomplektētas automašīnas pašmasa, kg 1628 1646-2000 1730 1730-1950
Pilna masa, kg 2710 2680 2770
Piekabes maksimāli pieļaujamais svars ar / bez bremzēm, kg 1800/750 2000/750
Nokomplektētas automašīnas kravnesība, kg 1082 680-1034 1040 820-1040
Degvielas tvertnes tilpums 70
Ekspluatācijas raksturlielumi
Maksimālais ātrums, km/h 145 160 170
Ieskrējiens 0-100 km/h 15,9 13,4 11,0 10,1
Degvielas patēriņš
Degvielas veids  D
Ārpus pilsētas, l/100 km 5,4 5,0 4,9 5,4
Pilsētā, l/100km 5,7 5,6 5,9 6,1
Vidēais degvielas patēriņš, l/100km 5,6 5,2 5,3 5,7
Kombinēta CO2 emisija, g/km 148 137 139 151
Riepas un riteņi
Riepas izmēri 215/65R16

SIA Karlo Motors piedāvā Citroën automašīnu pārbūvi sadarbībā ar Latvijā vadošajiem pārbūves uzņēmumiem, kā arī ar Eiropas autopārbūves līderi GRUAU, kuru Baltijas valstīs pārstāv SIA Karlo Conversion. GRUAU ir dibināts pirms 130 gadiem Francijā un ir viennozīmīgs pārbūves līderis Eiropas tirgū, tāpat viens no top ražotājiem globālajā tirgū, ar 21 ražotni dažādās Eiropas valstīs.

 

Pārbūves risinājumi aptver sekojošas biznesa vajadzības: 

  • preču transportēšanas a/m, tai skaitā a/m ar dzesēšanas vai saldēšanas kameru
  • ātrās reaģēšanas a/m - policijas, robežsardzes, apsardzes, ātrās palīdzības, ugunsdzēsēju u.c. vajadzībām
  • pasažieru pārvadājumu a/m – autobusi, mikro autobusi, ratiņkrēsliem pielāgotas, ieslodzīto pārvadāšanai pielāgotas a/m u.c.
  • mobilās darbnīcas
  • būvdarbiem pielāgotas a/m – ģērbtuves, atpūtas telpas, dušas un tualetes u.c.
  • pašizgāzēji
  • apbedīšanas a/m
  • un daudzus citus risinājumi Jūsu biznesa vajadzībām.

 

GRUAU ir izveidota spēcīga partnerība ar visiem automobiļu ražotājiem transportlīdzekļu pārbūves veikšanai, tādējādi GRUAU spēj pārveidot jebkuras šasijas automašīnu par jūsu biznesa vajadzībām pārbūvētu transportlīdzekli, aprīkojot to ar vismodernākajām iekārtām un pielāgojot gala lietotāja individuālajām prasībām. 

 

Būtiska GRUAU priekšrocība ir spēja reglamentētās prasības saskaņot  ar pastāvīgu nepieciešamību uzlabot iekārtas. Visas GRUAU pārveidotās a/m ir sertificētas no Eiropas automobiļu ražotāju puses un ir izstrādātas saskaņā ar obligātajiem standartiem, t.sk., saskaņā ar EN 1789, ieskaitot 10g avārijas testus, ko sertificējusi UTAC. Avārijas testi apliecina pārbūvēto a/m pasažieru drošību, t.i., ka veiktās pārbūves un iebūvētās iekārtas avārijas laikā nerada papildus risku a/m vadītājam un pasažieriem.

 

Viens no GRUAU būtiskiem inovatīviem risinājumiem ir interjera apdares materiāls, kas tiek izmantots a/m ar dzesēšanas vai saldēšanas kameru un ātrās reaģēšanas a/m u.c. Minētais apdares materiāls tiek izgatavots no poliestera un tiek izliets pēc a/m virsbūves interjera formas, tādējādi saglabājot telpas tilpumu, dod iespēju tajā optimāli integrēt visas nepieciešamās iekārtas un ir bez atvērtām salaiduma vietām, tādējādi atbilst visaugstākajām sanitārajām prasībām. Apdares materiāli ir noturīgi pret skrāpējumiem, tādējādi arī pēc 10 gadu intensīvas lietošanas, a/m interjers būs kā tikko uzstādīts.

 

Par CITROËN a/m pārbūvi interesējies pie mūsu tirdzniecības konsultantiem:

Jānis Pumpurs

Automobiļu tirdzniecības konsultants

+371 26011160

janis.pumpurs@karlomotors.lv

Kārlis Mošenkovs

Automobiļu tirdzniecības konsultants

+371 26566407

karlis.mosenkovs@karlomotors.lv

Par citu autozīmolu a/m pārbūvi informācija pie GRUAU oficiālā pārstāvja Baltijas valstīs SIA Karlo Conversion tel. +371 27321212

BALTIJAS NOLIKTAVAS IZPĀRDOŠANA - ATLAIDES LĪDZ 5 790 EUR

 

 

ATLAIDES UZ BALTIJAS NOLIKTAVĀ ESOŠAJIEM SPACETOURER LĪDZ PAT 5 790 EUR!   

 

 APSKATI PIEDĀVĀJUMU ŠEIT   

 

 

 

JAUTĀ MŪSU PĀRDEVĒJIEM PAR KONKRĒTĀ MODEĻA PIEEJAMĪBU UN KOMPLEKTĀCIJU:

 

 

Jānis Pumpurs

Automobiļu tirdzniecības konsultants

+371 26011160

janis.pumpurs@karlomotors.lv

Pieteikt testa braucienu Cenu lapa