Русский язык
KONFIGURĒT SAVU AUTO Testa brauciens Servisa laiks

IEPAZĪSTI JAUNO CITROËN BERLINGO VAN

Leģendārais Citroën Berlingo, kura ražošana tika uzsākta 1996. gadā, ir pieejams trešās paaudzes versijā ar nosaukumu Berlingo Van. Neilgi pēc nonākšanas tirgū tas ir ieguvis balvu - "Starptautiskais 2019. gada komercauto", Hannoveres komerciālo transportlīdzekļu izstādē. Jaunais trešās paaudzes Berlingo ir novērtēts par ievērojamām komforta un tehnoloģijas izmaiņām. Zīmola sauklis "Inspired by Pro" pilnībā atbilst jaunajam modelim, kas ir uzticams visu profesionāļu vajadzībām un nodrošina paaugstinātu komfortu un modularitāti.

 

DIZAINS

Jaunajam Citroën Berlingo Van ir mainīts virsbūves dizains, par ko liecina vairāk izvirzīts vējstikls, kā arī augstāka un īsāka priekša, ko nodrošina EMP2 platformas izmantošana. Plūstošas līnijas papildina rūpīgi izstrādātais sānu dizains un funkcionāla automašīnas aizmugure, bet zīmolam raksturīgo identitāti apliecina automašīnas priekšpuse ar papildu aizsardzību. Izteiksmīgais rāmis un virsbūves dizaina līnijas ļaus pielāgot auto noformējumu Jūsu uzņēmuma vizuālajam noformējumam.

2 IZMĒRI

Jaunais Citroën Berlingo Van modelis ir pieejams 2 izmēros: M un XL ar garumu 4,40 m un 4,75 m, lai katrs var atrast savām vajadzībām un biznesam piemērotāko. Abi garumi dod autovadītājam optimālu komfortu un kravas ietilpību.

Berlingo ir uzticams un labas ietilpības transportlīdzeklis darba lietošanai vai kravas transportēšanai. Atjaunots Berlingo ir vēl plašāks nekā tā priekštecis, un lielāka uzmanība ir pievērsta vadītāja komfortam un drošībai – abas īpašibas ir svarīgas gan intensīvā pilsētas satiksmē, gan uz šosejas.


• Kravnesība līdz 1000 kg 

• Tilpums līdz 4.4 m3

• Garums līdz 3,25 m

• Platums starp riteņu arkām 1,23 m  


KRAVAS IETILPĪBA LĪDZ  4.4 M³

KRAVAS IETILPĪBA LĪDZ 4.4 M³

Pieejams 2 garumos: L1 versija ar bagāžas nodalījuma ietilpību līdz3.7 m3 un L2 versija ar ietilpību līdz 4.4 m3. Citroën Berlingo padomāts par ērtu un praktisku piekļuvi bagāžas nodalījumam gan pa sānu slīddurvīm, gan aizmugures durvīm, kas atveras 180° leņķī.


Pieteikt testa braucienu Cenu lapa

PIELĀGOJAMS & KOMFORTABLS

3 PRIEKŠĒJĀS SĒDVIETAS

Jaunajā Berlingo ir īpaši padomāts par ietilpību. Tas ir aprīkots ar 3 plašiem priekšējiem sēdekļiem un papildus glabāšanas telpām salonā, kā arī kabīne, kas nepieciešamības gadījumā ir ērti pielāgojama kravas pārvadāšanai. Nolaižot sānu sēdekli, atbrīvojas papildus telpa (L1 izmērā līdz 3 m un L2 izmērā 3,25 m) garāku objektu pārvadāšanai.

 

PAPILDUS TELPA SALONĀ

Iespējams pacelt arī malējā sāna pasažieru sēdekli, tādā veidā atbrīvojot papildus vietu lielāku priekšmetu transportēšanai arī salonā. Sliedes, caurules, dēļi, līstes un kāpnes nesagādās Berlingo nekādas problēmas!

 

TAVS MOBILAIS DARBA GALDS

Nepieciešams parakstīt līgumu vai steidzami kaut ko pierakstīt? Vidējā pasažieru sēdekļa aizmugure aprīkota ar īpašu paneli, kas var tikt izmantots kā mobilais darba galds!

 

NODERĪGAS TEHNOLOĢIJAS

Lai atvieglotu Jūsu ikdienu un braukšana sagādātu maksimālu komfortu, jaunais Citroën Berlingo modelis ir aprīkots ar 20 vadītāja atbalsta sistēmām, tai skaitā pārslodzes indikatoru un aizmugurējā skata kameru, elektronisko stāvbremzi, adaptīvo kruīza kontroli ar stop funkciju, ārkārtas bremzēšanas sistēmu, kā arī 4 savienojamības tehnoloģijām un jaunākās paaudzes dzinējiem.

PRIEKŠĒJĀ STIKLA DISPLEJS

Ar priekšējā stikla displeju vadītājs redz visu nepieciešamo braukšanas informāciju, kas tiek parādīta vadītāja acu līmenī, tādejādi nenovēršot skatienu no ceļa.

 

AUTOMĀTISKĀ BREMZĒŠANA

Automātiskā bremzēšanas sistēma ir paredzēta, lai novērstu sadursmes lēnas braukšana apstākļos. Braucot ar ātrumu līdz 20 km/h sensors identificē sadursmes risku un nepieciešamības gadījumā automātiski aktivizē bremzes.

 

GRIP CONTROL

Grip Control ir pretslīdēšanas tehnoloģija, kas notur automašīnu labā trajektorijā un vienlaikus samazina slīdēšanas risku, garantējot papildus drošību uz ceļa, braucot lejup pat stāvā nogāzē.

 

Smart Key

Smart Key ļauj ērti iekļūt salonā un iedarbināt motoru ar panelī integrētu Start & Stop pogu, neizņemot aizdedzes atslēgas no kabatas vai somas.

 

VADĪTĀJA NOGURUMA BRĪDINĀJUMA SISTĒMA

Vadītāja noguruma brīdinājuma sistēma spēj atpazīt tipiskas noguruma pazīmes un atgādināt vadītājam, ka ilgos braucienos nepieciešamas regulāras atpūtas pauzes, nosūtot skaņas brīdinājuma signālus

 

JOSLAS PAMEŠANAS BRĪDINĀJUMS

Līdz ko sensors sajūt, ka tiek šķērsota braukšanas joslu sadalošā līnija, automašīnas vadītājs tiek brīdināts ar skaņas un vizuālu signālu.

 

AKLĀS ZONAS BRĪDINĀJUMS

Līdz ko “aklajā zonā” pietuvojas kāds transporta līdzeklis, sānu spogulī iedegas brīdinājuma signāls, kas ļauj izvairīties no nepatīkamām situācijām uz ceļa.

 

PARK ASSIST

Pilsētā Park Assist atpakaļskata kamera nodrošina bezrūpīgu un ērtu auto novietošanu.

 

ĀTRUMU IEROBEŽOJOŠO ZĪMJU ATPAZĪŠANA

Ātrumu ierobežojošās zīmes atpazīšana ar ieteicamo ātruma iestatījumu ļauj pielāgot transportlīdzekļa ātrumu, pamatojoties uz kameras uzņemto informāciju.

 

BRAUKŠANA STĀVĀ SLĪPUMĀ

Uzsākot braukt uz stāviem slīpumiem, Hill Start Assist tur automašīnu 2 sekundes, dodot laiku drošai un vienmērīgai braukšanas uzsākšanai.

 

AUTOMĀTISKA TĀLO GAISMU FUNKCIJA

Šī funkcija automātiski pārslēdz gaismas starp tālo un tuvo gaismu, atkarībā no satiksmes, tiklīdz tā atklāj citus transportlīdzekļus.

 

ADAPTĪVĀ KRUĪZA KONTROLE

Adaptīvā kruīza kontrole automātiski spēj pielāgot gan braukšanas ātrumu, gan distanci līdz priekšā braucošajam transportlīdzeklim, kas padara braukšanu relaksētāku un drošāku.

 


BLUEHDI TEHNOLOĢIJA

BLUEHDI TEHNOLOĢIJA

Citroën Berlingo ir aprīkots ar jauno BlueHDi dzinēju, kam piemīt efektīvākais dīzeļdegvielas kontroles tehnoloģija tirgū. Tie atbilst jaunajiem WLTP standartiem, ar ļoti efektīvu dīzeļdegvielas patēriņu un samazinātām emisijām. Jaunās paaudzes dzinējs ir kļuvis vēl efektīvāks, pateicoties uzlabojumiem tā iekšējā veiktspējā un mehānisko zudumu samazināšanā, kā arī tas ir arī jaudīgāks, lai nodrošinātu maksimālu braukšanas komfortu.


BALTIJAS NOLIKTAVAS IZPĀRDOŠANA - ATLAIDE LĪDZ 4 020 EUR

Baltijas noliktavā esošajiem jaunajiem Citroën BERLINGO VAN atlaide līdz 4020 eur!          
   
 
Par detalizētu piedāvājumu un modeļu pieejamību, lūdzu, sazinieties ar mūsu tirdzniecības konsultantiem:

 

 

Jānis Pumpurs

Automobiļu tirdzniecības konsultants

+371 26011160

[email protected]

Kārlis Mošenkovs

Automobiļu tirdzniecības konsultants

+371 26566407

[email protected]

Emīls Ozoliņš

Automobiļu tirdzniecības konsultants

+371 29384468

[email protected]

Pieteikt testa braucienu Cenu lapa