processing...
Русский язык
KONFIGURĒT SAVU AUTO Testa brauciens Servisa laiks

IEPAZĪSTI JAUNO CITROËN BERLINGO VAN

Leģendārais Citroën Berlingo, kura ražošana tika uzsākta 1996. gadā, ir pieejams trešās paaudzes versijā ar nosaukumu Berlingo Van. Neilgi pēc nonākšanas tirgū tas ir ieguvis balvu - "Starptautiskais 2019. gada komercauto", Hannoveres komerciālo transportlīdzekļu izstādē. Jaunais trešās paaudzes Berlingo ir novērtēts par ievērojamām komforta un tehnoloģijas izmaiņām. Zīmola sauklis "Inspired by Pro" pilnībā atbilst jaunajam modelim, kas ir uzticams visu profesionāļu vajadzībām un nodrošina paaugstinātu komfortu un modularitāti.

 

DIZAINS

Jaunajam Citroën Berlingo Van ir mainīts virsbūves dizains, par ko liecina vairāk izvirzīts vējstikls, kā arī augstāka un īsāka priekša, ko nodrošina EMP2 platformas izmantošana. Plūstošas līnijas papildina rūpīgi izstrādātais sānu dizains un funkcionāla automašīnas aizmugure, bet zīmolam raksturīgo identitāti apliecina automašīnas priekšpuse ar papildu aizsardzību. Izteiksmīgais rāmis un virsbūves dizaina līnijas ļaus pielāgot auto noformējumu Jūsu uzņēmuma vizuālajam noformējumam.

2 IZMĒRI

Jaunais Citroën Berlingo Van modelis ir pieejams 2 izmēros: M un XL ar garumu 4,40 m un 4,75 m, lai katrs var atrast savām vajadzībām un biznesam piemērotāko. Abi garumi dod autovadītājam optimālu komfortu un kravas ietilpību.

Berlingo ir uzticams un labas ietilpības transportlīdzeklis darba lietošanai vai kravas transportēšanai. Atjaunots Berlingo ir vēl plašāks nekā tā priekštecis, un lielāka uzmanība ir pievērsta vadītāja komfortam un drošībai – abas īpašibas ir svarīgas gan intensīvā pilsētas satiksmē, gan uz šosejas.


• Kravnesība līdz 1000 kg 

• Tilpums līdz 4.4 m3

• Garums līdz 3,25 m

• Platums starp riteņu arkām 1,23 m  


KRAVAS IETILPĪBA LĪDZ  4.4 M³

KRAVAS IETILPĪBA LĪDZ 4.4 M³

Pieejams 2 garumos: L1 versija ar bagāžas nodalījuma ietilpību līdz3.7 m3 un L2 versija ar ietilpību līdz 4.4 m3. Citroën Berlingo padomāts par ērtu un praktisku piekļuvi bagāžas nodalījumam gan pa sānu slīddurvīm, gan aizmugures durvīm, kas atveras 180° leņķī.


Pieteikt interesi

PIELĀGOJAMS & KOMFORTABLS

3 PRIEKŠĒJĀS SĒDVIETAS

Jaunajā Berlingo ir īpaši padomāts par ietilpību. Tas ir aprīkots ar 3 plašiem priekšējiem sēdekļiem un papildus glabāšanas telpām salonā, kā arī kabīne, kas nepieciešamības gadījumā ir ērti pielāgojama kravas pārvadāšanai. Nolaižot sānu sēdekli, atbrīvojas papildus telpa (L1 izmērā līdz 3 m un L2 izmērā 3,25 m) garāku objektu pārvadāšanai.

 

PAPILDUS TELPA SALONĀ

Iespējams pacelt arī malējā sāna pasažieru sēdekli, tādā veidā atbrīvojot papildus vietu lielāku priekšmetu transportēšanai arī salonā. Sliedes, caurules, dēļi, līstes un kāpnes nesagādās Berlingo nekādas problēmas!

 

TAVS MOBILAIS DARBA GALDS

Nepieciešams parakstīt līgumu vai steidzami kaut ko pierakstīt? Vidējā pasažieru sēdekļa aizmugure aprīkota ar īpašu paneli, kas var tikt izmantots kā mobilais darba galds!

 

8 krāsu variācijas!

Pielāgojiet Berlingo Van krāsu sava uzņēmuma identitātei vai izvēlieties sev tīkamāko!

 

 

NODERĪGAS TEHNOLOĢIJAS

Lai atvieglotu Jūsu ikdienu un braukšana sagādātu maksimālu komfortu, jaunais Citroën Berlingo modelis ir aprīkots ar 20 vadītāja atbalsta sistēmām, tai skaitā pārslodzes indikatoru un aizmugurējā skata kameru, elektronisko stāvbremzi, adaptīvo kruīza kontroli ar stop funkciju, ārkārtas bremzēšanas sistēmu, kā arī 4 savienojamības tehnoloģijām un jaunākās paaudzes dzinējiem.

PRIEKŠĒJĀ STIKLA DISPLEJS

Ar priekšējā stikla displeju vadītājs redz visu nepieciešamo braukšanas informāciju, kas tiek parādīta vadītāja acu līmenī, tādejādi nenovēršot skatienu no ceļa.

 

AUTOMĀTISKĀ BREMZĒŠANA

Automātiskā bremzēšanas sistēma ir paredzēta, lai novērstu sadursmes lēnas braukšana apstākļos. Braucot ar ātrumu līdz 20 km/h sensors identificē sadursmes risku un nepieciešamības gadījumā automātiski aktivizē bremzes.

 

GRIP CONTROL

Grip Control ir pretslīdēšanas tehnoloģija, kas notur automašīnu labā trajektorijā un vienlaikus samazina slīdēšanas risku, garantējot papildus drošību uz ceļa, braucot lejup pat stāvā nogāzē.

 

Smart Key

Smart Key ļauj ērti iekļūt salonā un iedarbināt motoru ar panelī integrētu Start & Stop pogu, neizņemot aizdedzes atslēgas no kabatas vai somas.

 

VADĪTĀJA NOGURUMA BRĪDINĀJUMA SISTĒMA

Vadītāja noguruma brīdinājuma sistēma spēj atpazīt tipiskas noguruma pazīmes un atgādināt vadītājam, ka ilgos braucienos nepieciešamas regulāras atpūtas pauzes, nosūtot skaņas brīdinājuma signālus

 

JOSLAS PAMEŠANAS BRĪDINĀJUMS

Līdz ko sensors sajūt, ka tiek šķērsota braukšanas joslu sadalošā līnija, automašīnas vadītājs tiek brīdināts ar skaņas un vizuālu signālu.

 

AKLĀS ZONAS BRĪDINĀJUMS

Līdz ko “aklajā zonā” pietuvojas kāds transporta līdzeklis, sānu spogulī iedegas brīdinājuma signāls, kas ļauj izvairīties no nepatīkamām situācijām uz ceļa.

 

PARK ASSIST

Pilsētā Park Assist atpakaļskata kamera nodrošina bezrūpīgu un ērtu auto novietošanu.

 

ĀTRUMU IEROBEŽOJOŠO ZĪMJU ATPAZĪŠANA

Ātrumu ierobežojošās zīmes atpazīšana ar ieteicamo ātruma iestatījumu ļauj pielāgot transportlīdzekļa ātrumu, pamatojoties uz kameras uzņemto informāciju.

 

BRAUKŠANA STĀVĀ SLĪPUMĀ

Uzsākot braukt uz stāviem slīpumiem, Hill Start Assist tur automašīnu 2 sekundes, dodot laiku drošai un vienmērīgai braukšanas uzsākšanai.

 

AUTOMĀTISKA TĀLO GAISMU FUNKCIJA

Šī funkcija automātiski pārslēdz gaismas starp tālo un tuvo gaismu, atkarībā no satiksmes, tiklīdz tā atklāj citus transportlīdzekļus.

 

ADAPTĪVĀ KRUĪZA KONTROLE

Adaptīvā kruīza kontrole automātiski spēj pielāgot gan braukšanas ātrumu, gan distanci līdz priekšā braucošajam transportlīdzeklim, kas padara braukšanu relaksētāku un drošāku.

 


BLUEHDI TEHNOLOĢIJA

BLUEHDI TEHNOLOĢIJA

Citroën Berlingo ir aprīkots ar jauno BlueHDi dzinēju, kam piemīt efektīvākais dīzeļdegvielas kontroles tehnoloģija tirgū. Tie atbilst jaunajiem WLTP standartiem, ar ļoti efektīvu dīzeļdegvielas patēriņu un samazinātām emisijām. Jaunās paaudzes dzinējs ir kļuvis vēl efektīvāks, pateicoties uzlabojumiem tā iekšējā veiktspējā un mehānisko zudumu samazināšanā, kā arī tas ir arī jaudīgāks, lai nodrošinātu maksimālu braukšanas komfortu.


Motors
Veids PureTech 110 BlueHDi 75 BlueHDi 100 BlueHDi 130 BlueHDi 130 AT8
Cilindru skaits R3 R4
Darba tilpums, cm³ 1199 1560 1499
Maksimālā jauda, kW/ZS/apgr/min 81/110/5500 55/75/3500 75/100/3500 96/130/3750
Maksimālais griezes moments, Nm/rev/min 205/1750 230/1750 250/1750 300/1750
Transmisija M A
Dzenošā ass Priekša
Šasijas tips
Durvju skaits 3
Sēdvietu skaits 2
Kategorija N1  
Veida apakšgrupa 3,3 m3
Izmēri
Garums, mm 4403
Platums, mm 1921
Augstums, mm 1796-1880
Garenbāze, mm 2785
Kravas telpas /bagāžnieka tilpums (garums / platums / augstums / tilpums 1817/1527/1137 1817/1527/1137/3.3
Masas
Nokomplektētas automašīnas pašmasa, kg   1515 1512 1576 1565
Pilna masa, kg   2000 2370 2390 2380
Piekabes maksimāli pieļaujamais svars ar / bez bremzēm, kg   750/690 1000/690 1200/730 1000/720
Nokomplektētas automašīnas kravnesība, kg   485 850 810 815
Degvielas tvertnes tilpums 50
Ekspluatācijas raksturlielumi
Maksimālais ātrums, km/h   152 166 182 181
Ieskrējiens 0-100 km/h   17.9 13.9 12.3 12.9
Degvielas patēriņš
Degvielas veids B D
Ārpus pilsētas, l/100 km   4.1 4.0 4.4 4.1
Pilsētā, l/100km   4.9 4.6 4.9 4.5
Vidēais degvielas patēriņš, l/100km   4.4 4.2 4.1 4.3
Kombinēta CO2 emisija, g/km   114 109 116 113
Riepas un riteņi
Riteņa izmēri (piem.16X6)   R15 16
Riepas izmēri   195/65R15 215/60R16


Piedāvājam Citroën automašīnu pārbūvi sadarbībā ar Latvijā vadošajiem pārbūves uzņēmumiem, kā arī ar Eiropas autopārbūves līderi GRUAU, kuru Baltijas valstīs pārstāv SIA Karlo Conversion. GRUAU ir dibināts pirms 130 gadiem Francijā un ir viennozīmīgs pārbūves līderis Eiropas tirgū, tāpat viens no top ražotājiem globālajā tirgū, ar 21 ražotni dažādās Eiropas valstīs.

 

Pārbūves risinājumi aptver sekojošas biznesa vajadzības: 

  • preču transportēšanas a/m, tai skaitā a/m ar dzesēšanas vai saldēšanas kameru
  • ātrās reaģēšanas a/m - policijas, robežsardzes, apsardzes, ātrās palīdzības, ugunsdzēsēju u.c. vajadzībām
  • pasažieru pārvadājumu a/m – autobusi, mikro autobusi, ratiņkrēsliem pielāgotas, ieslodzīto pārvadāšanai pielāgotas a/m u.c.
  • mobilās darbnīcas
  • būvdarbiem pielāgotas a/m – ģērbtuves, atpūtas telpas, dušas un tualetes u.c.
  • pašizgāzēji
  • apbedīšanas a/m
  • un daudzus citus risinājumi Jūsu biznesa vajadzībām.

 

GRUAU ir izveidota spēcīga partnerība ar visiem automobiļu ražotājiem transportlīdzekļu pārbūves veikšanai, tādējādi GRUAU spēj pārveidot jebkuras šasijas automašīnu par jūsu biznesa vajadzībām pārbūvētu transportlīdzekli, aprīkojot to ar vismodernākajām iekārtām un pielāgojot gala lietotāja individuālajām prasībām. 

 

Būtiska GRUAU priekšrocība ir spēja reglamentētās prasības saskaņot  ar pastāvīgu nepieciešamību uzlabot iekārtas. Visas GRUAU pārveidotās a/m ir sertificētas no Eiropas automobiļu ražotāju puses un ir izstrādātas saskaņā ar obligātajiem standartiem, t.sk., saskaņā ar EN 1789, ieskaitot 10g avārijas testus, ko sertificējusi UTAC. Avārijas testi apliecina pārbūvēto a/m pasažieru drošību, t.i., ka veiktās pārbūves un iebūvētās iekārtas avārijas laikā nerada papildus risku a/m vadītājam un pasažieriem.

 

Viens no GRUAU būtiskiem inovatīviem risinājumiem ir interjera apdares materiāls, kas tiek izmantots a/m ar dzesēšanas vai saldēšanas kameru un ātrās reaģēšanas a/m u.c. Minētais apdares materiāls tiek izgatavots no poliestera un tiek izliets pēc a/m virsbūves interjera formas, tādējādi saglabājot telpas tilpumu, dod iespēju tajā optimāli integrēt visas nepieciešamās iekārtas un ir bez atvērtām salaiduma vietām, tādējādi atbilst visaugstākajām sanitārajām prasībām. Apdares materiāli ir noturīgi pret skrāpējumiem, tādējādi arī pēc 10 gadu intensīvas lietošanas, a/m interjers būs kā tikko uzstādīts.

 

Par CITROËN a/m pārbūvi interesējies pie mūsu tirdzniecības konsultantiem:

Jānis Pumpurs

Automobiļu tirdzniecības konsultants

+371 26011160

janis.pumpurs@karlomotors.lv

Kārlis Mošenkovs

Automobiļu tirdzniecības konsultants

+371 26566407

karlis.mosenkovs@karlomotors.lv

 

Par citu autozīmolu a/m pārbūvi informācija pie GRUAU oficiālā pārstāvja Baltijas valstīs SIA Karlo Conversion tel. +371 29565464

Negaidi rindā un saņem savu auto jau nedēļas laikā!

Izvēlies sev piemērātāko automašīnu no noliktavā pieejamā klāsta. 

Apskatīt noliktavas piedāvājumu šeit!