Русский язык
KONFIGURĒT SAVU AUTO Testa brauciens Servisa laiks

Auto apkopes un remonti

Karlo Motors ir autorizētais Škoda, Volkswagen un Citroën servisa partneris Latvijā ar 22 gadu pieredzi automašīnu tirdzniecībā, apkopē un visa veidu remontdarbu kvalitatīvā nodrošināšanā. Jaunākās un modernākās iekārtas un sertificēti profesionāļi, kas darbojas pēc rūpīgi izstrādātām ražotāju tehnoloģijām, ļauj nodrošināt augstākās klases servisu par pieejamām cenām. Jums nekad nevajadzēs satraukties par remontdarbu kvalitāti, jo mēs garantējam, ka rezultāts būs tāds, kādu jūs sagaidāt. Un mūsu klientu apkalpošanas serviss parūpēsies, lai viss notiktu ātri, bez aizķeršanās un ar smaidu uz lūpām.

Remontdarbus veicam:

  •          Škoda, VW, Citroën garantijas un pēcgarantijas automobiļiem;
  •          Jebkuram citam automobilim pēcgarantijas laikā;

Lai apmierinātu visas klientu vajadzības, bez oriģinālajām ražotāju detaļām piedāvājam izvēlēties arī alternatīvās detaļas auto pēcgarantijas laikā, kas ļauj samazināt remontdarbu tāmi. Detaļu izvēlē jūs profesionāli nokonsultēs mūsu klientu menedžeri un servisa meistari.

 

CITROËN Garantija
Ražošanas defektu garantija

Automobiles Citroën Jūsu automašīnai nodrošina visu ražošanas defektu garantiju 5 gadu garumā vai arī līdz 150 000 km nobraukumam, izņemot atsevišķus gadījumus, par kuriem Jūs tiksiet informēts, sākot no Apkopju un garantiju grāmatiņas Garantijas sertifikātā norādītā piegādes datuma Jums vai Jūsu pilnvarotai personai. Jūsu automašīnas līguma garantija nodrošina ražotāja vai tā oficiāla pārstāvja atzītu bojātu detaļu bezmaksas remontu vai nomaiņu, kā arī nepieciešamo remontdarbu veikšanu bojājumu novēršanai.

 

Krāsojuma garantija 

 

Automobiles Citroën Jūsu automašīnai nodrošina garantiju pret visiem virsbūves krāsojuma defektiem pie nosacījuma, ka Jūsu automašīnas apkopes vienmēr ir veiktas Automobiles Citroën noteiktajos termiņos un visas pieļaujamās izmaiņas veiktas, stingri ievērojot ražotāja prasības:

  •          3 gadus pasažieru automašīnām;
  •          3 gadus komerctransportam.

Caurrūsēšanas garantija

Automobiles Citroën Jūsu automašīnai nodrošina garantiju pret caurrūsēšanu (virsbūves caurrūsēšana no iekšpuses uz ārpusi), sākot no Apkopju un garantiju grāmatiņas Garantijas sertifikātā norādītā piegādes datuma Jums vai Jūsu pilnvarotai personai:

  •          12 gadus pasažieru automašīnām;
  •          5 gadus komerctransportam.

Caurrūsēšanas garantija sedz  Automobiles Citroën vai tā oficiālā pārstāvja atzītu bojātu elementu remontu vai nomaiņu, ja bojājumi radušies caurrūsēšanas rezultātā.

Garantijas apkope un rezerves daļas

Lai Jūsu automašīna saņemtu bezmaksas pakalpojumus dažādu CITROËN līguma garantiju ietvaros, iesakām apkopes un citus remontdarbus veikt pie CITROËN oficiālā pārstāvja. Tas būs Jūsu padomdevējs jautājumos par automašīnas lietošanas režīmam vispiemērotāko apkopes veidu.

 

 

Piesaki savas a/m servisa apmeklējumu zvanot: 67 819 229 

vai Online:  

Pieteikties servisam
CITROËN serviss
Karlo Motors Biķernieku Pieteikties servisam