LV
Oficiālais pārstāvis
Oficiālais pārstāvis
Oficiālais serviss
Oficiālais serviss
Neatkarīgais serviss
Neatkarīgais serviss
Mazlietoti auto
Mazlietoti auto
Automašīnu pārbūve
Automašīnu pārbūve

C5 AIRCROSS SUV drošības paka tikai 200 EUR

 

Līdz 29.02.2020. iegādājoties jauno CITROËN C5 AIRCROSS no Baltijas noliktavas vai pasūtot no rūpnīcas, par DROŠĪBAS PAKU maksā tikai 200 EUR.   

 

DROŠĪBAS PAKĀ ietilpst:

 • Grip Control & Hill Assist Descent Control - Grip Control ir sitēma, kas nodrošina papildu saķeri ar ceļa virsmu papildu drošībai uz bezceļiem un grūti izbraucamiem ceļiem ar dažādiem pieejamie braukšanas režīmiem. Hill Descent Assist sistēma saglabā pazeminātu automašīnas ātrumu pat braucot lejup no ļoti stāvām nogāzēm. 
 • ConnectedCAM Citroën® - vējstikla kamera - ConnectedCAM Citroën™ ir pilnās HD izšķirtspējas kamera ar GPS un 128GB iekšējo atmiņu un sensoru, kas ir iebūvēts iekšā spogulī. Kamera darbojas kā videoreģistrators a/m sadursmes brīdī, jo automātiski ieraksta, ko vadītājs redz aiz loga (120° leņķī), kā arī tā var tikt izmantota, lai uzņemtu bildes un video, neizmantojot savu mobilo telefonu, jo automātiski pārnesas uz Jūsu telefonu.
 • Kompakts rezerves ritenis

   

     

  Izbaudi Citroën braukšanas komfortu un garantētu kvalitāti, kuru apliecina 5 gadu jeb 150 000 km nobraukuma garantija, kas piešķir priekšrocību otrreizējā tirgū un ļauj saglabāt automobiļa vērtību gadiem ilgi!
   
  Par detalizētu piedāvājumu un modeļu pieejamību, lūdzu, sazinieties ar mūsu tirdzniecības konsultantiem:

Jānis Pumpurs

Automobiļu tirdzniecības konsultants

+371 26011160

[email protected]

Kārlis Mošenkovs

Automobiļu tirdzniecības konsultants

+371 26566407

[email protected]