processing...

Pica par brīvu servisa klientiem, ja vien ...

Esam Bosch Car Service partneris

Jaunais Citroen C4

Valsts atbalsts elektroauto un “plug-in” hibrīdauto iegādei

Gatavojamies vasarai kopā!

Apmaini savu auto pret 100% elektrisku CITROEN!

Populārais ģimenes auto Berlingo tagad arī 100% elektrisks!

Sadali savu servisa rēķinu pa daļām

Jaunais Citroën C3 Aircross vairāk modularitātes, vēl vairāk komforta

Pilnīgs bezkontakts!

Riepu montāža un/vai glabāšana

IZIESIM JŪSU AUTO TEHNISKO APSKATI TIKAI PAR 45€

Iziesim jūsu auto tehnisko apskati tikai par 45€

Automašīnas mazgāšana un salona tīrīšana par izdevīgu cenu +salona dezinfekcija DĀVANĀ

Brauc pie mums, uz Karlo Motors Vecā Biķernieku ielā 3 un mēs nomazgāsim un iztīrīsim Tavu auto par īpaši izdevīgu cenu! 

Citroën C5 AIRCROSS ir ieguvis titulu "Latvijas ģimenes auto 2020"!

Konkursa "Latvijas Gada auto 2020" ietvaros notikušajā "Lielajā testa braucienā" žūrijai bija iespēja izmēģināt dažādus apvidus auto, tajā skaitā arī mūsu Citroën C5 Aircross, kuru žurija atzinusi par piemērotāko auto ģimenei!
 

“Latvijas Lauksaimnieku auto dienas 2019”

Jau otro gadu pēc kārtas piedalāmies “Latvijas Lauksaimnieku auto dienas 2019” pasākumā!  Tajā sadarbībā ar žurnālu "Profi Latvija" Latvijas lauksaimniekiem bija iespēja izmēģināt arī mūsu Citroën C5 Aircross, kuru šogad īpaši izcēla mūsu burvīgās vēstneses Aijas košais dizains!  

Aija Andrejeva - Citroën vēstnese Latvijā!

Ar prieku paziņojam, ka talantīgā Latvijas poproka dziedātāja Aija Andrejeva ir kļuvusi par CITROËN vēstnesi Latvijā!

"KLUBS" testa brauciens

Citroën modelis C5 Aircross piedalījās Žurnāls KLUBS Testa braucienā no Pļaviņām līdz Lielajiem Kangaru kalniem. Košais C5 Aircross teicami pierādīja sevi dažādos braukšanas apstākļos. Aplūko bildes un vairāk par braucienu lasi Žurnāls KLUBS septembra numurā! 
 

Citroën dienas t/c "Alfa"

Saule, citronu cukurvate, baloni un protams vislabākais no krosoveriem - Citroën C5 Aircross!
16. un 17.augustā pie t/c Alfa norisinājās Karlo Motors Citroën dienas, kurās veikala apmeklētājus iepazīstinājām ar skaisto Citroën C5 modeli, cienājām ar cukurvati un devām iespēju uzreiz turpat pie Alfas izbraukt izmēģinājuma braucienā. 

Citroën Berlingo "Riga Food" izstādē

No 5. līdz 7. septembrim Citroën Berlingo sadarbībā ar Latvijas Viesnīcu un restorānu asociāciju būs apskatāms Riga Food izdstādē, Ķīpsalā. 

“The World Inspired By Citroën” izstāde Parīzē

Par godu Citroën simtgades jubilejai, Parīzē, Monnaie de Paris ir apskatāma izstāde “The World Inspired By Citroën”, godinot zīmola vēsturi, demonstrējot tā tagadni un parādot ieskatu nākotnē.

Karlo Motors atbalsta desmito Ventspils Piedzīvojuma parka maratonu!

Veiksmīgi aizvadīts Big Bank Skrien Latvija 2019, Ventspils Piedzīvojuma parka maratons, kurā Karlo Motors atbalstīja pasākuma organizatorus ar jauno Citroën Belrlingo! Lasi atsauksmi no Ventspils posma organizatora Andra Valerta! 
  
 

"Ieva testē auto"

 23.maijā jaunais Citroën C5 Aircross piedalījās "Ieva testē auto" un devās iepriecināt 12 daiļā dzimuma pārstāves auto testā tikai sievietēm! 

CITROEN C3 HORECA COMPACT

Sadarbībā ar LVRA un Citroën speciāli Latvijas HORECA segmentam izstrādātais  CITROEN C3 HORECA COMPACT auto tika nodots uz dažām dienām testēšanai kroga “SIDRABIŅI” darba vajadzībām.
 
Lasi kroga “SIDRABIŅI”  sniegto autsauksmi!

Karlo Motors piedalās Lielajā talkā

Karlo Motors kopā ar Citroën Lielās talkas ietvaros 27.aprīlī kļūst par talcinieku transportu Bieriņu apkaimē.
 

CITROËN KĀPUMS ZĪMOLU TOPĀ

2019. gada 1. ceturksnī Citroën uzrādījā ātrāko izaugsmi starp 12 Eiropas TOP zīmoliem ar kopējo auto reģistrāciju pieaugumu Eiropā par 3,2% un tirgus pieaugumu 2,3% apmērā. 

AUTO BINGO konkurss sadarbībā ar Radio SWH

Radio SWH rīta šovā "TikTikTik" plkst. 09:15 dzirdēsi vadītāju viedokli par jauno C5 Aircross, kā arī nteresantus faktus par godu Citroën simtgadei. Izpēlēsim “AUTO BINGO!” konkursu, kurā nedēļas uzvarētājs iegūs jauno Citroën C5 Aircross no Karlo Motors ar pilnu bāku testa braucienam uz veselu nedēļas nogali! 

Karlo Motors piedalās LVRA kopsapulcē!

19.martā Karlo Motors piedalās Latvijas viesnīcu un restorānu asociācijas biedru kopsapulcē, kas norisinās Vecrīgā, viesnīcā - Avalon Hotel & Conferences!

Latvijā oficiāli atklāts jaunais C5 Aircross!

Ar lielu prieku esam oficiāli atklājuši un prezentējuši jauno, nākamās paaudzes C5 AIRCROSS apvidus auto! 
Skaties bilžu galeriju no atklāšanas pasākuma! 

Jaunais C5 Aircross iekaro bezceļu trasi!

Sniegs, dubļi, ūdens – visus šos bezceļu piedzīvojumus  izmēģināja mūsu jaunais C5 Aircross sporta kompleksa “333” meža trasē, kur tas pierādīja savu izturību un jaunāko tehnoloģiju priekšrocības. 
 

Citroën konkurss sadarbībā ar Espresso Boutique Lavazza

Piedalies CITROËN Facebook konkursā un laimē Lavazza kafijas kapsulu automātu ar 50 kapsulām no Espresso Boutique Lavazza!  

"Esi ātrākais AR Karlo Motors" basketbola konkurss

Skaties bildes no aizvadītās Pasaules kausa izcīņas kvalifikācijas spēlēs, kurā Karlo Motors veiklības konkurss rit pilnā sparā! Konkursa superfinālā, seši finālisti cīnīsies par uzvaru un konkursa galveno balvu - jaudīgu Karlo Motors velosipēdu un Citroën Berlingo ar pilnu bāku nedēļas nogalei!

Citroen vadītāja: mašīnās jābūt vietai, kur nolikt somiņu!

Autoražotājiem, izstrādājot un dizainējot jaunus modeļus, vajadzētu vairāk piedomāt, kas būs vajadzīgs sievietēm. Šādu viedokli sarunā ar BBC Parīzes motoršova ietvaros paudusi franču autoražotāja Citroën izpilddirektore Linda Džeksone. 

CITROËN SVIN UZDRĪKSTĒŠANĀS UN INOVĀCIJU GADSIMTU AR "ORIGINS" KOLEKCIJAS MODEĻIEM!

Zīmols Citroën uzsāk simto gadu ar ekskluzīvu kolekcijas modeļu klāstu: C3, C3 Aircross Compact SUV, Jaunais C4 Cactus Hečbeks un C4/Grand C4 SpaceTourer. Īpašās versijas nonāks pārdošanā 2019. gada pirmajā pusē un simbolizēs 100 radošuma un uzdrīkstēšanās gadus. 

Jaunais Citroën Berlingo- "Latvijas Ģimenes auto 2019" !


Konkursā "Latvijas Gada auto 2019" titulu par labāko ģimenes auto ir ieguvis jaunais Citroën Berlingo! Tas ir praktisks, komfortabls, ietilpīgs un labākais sabiedrotais tuvākiem un tālākiem izbraucieniem.  
 

“Latvijas lauksaimnieku auto dienas 2018”

 Karlo Motors Citroën modeļi: jaunais Berlingo, mikroautobus Spacetourer un krosovers C3 Aircross piedalās “Latvijas lauksaimnieku auto dienas 2018” pasākumā, kurā sadarbībā ar Zemnieku Saeimu un lauksaimniecības tehnikas žurnālu “Profi Latvija”, Latvijas lauksaimniekiem testē apvidus auto, pikapu un krosoveru segmenta automašīnas. 

Karlo Motors turpina sadarbību ar Latvijas Basketbola savienību

Veiksmīgi turpinot aizsākto sadarbību ar Latvijas Basketbola savienību, aizvadītajā kvalifikācijas mājas spēlē basketbola laukumā, bija apskatāms jaunais Citroën Berlingo. 

Jaunais Citroën Berlingo iegūst "European Autobest 2019" titulu!

  Eiropas Autobest Balvas žūrija ir nosaukusi European Autobest 2019 finālistu - jauno Citroën Berlingo, kas atlasīts no vairāk kā 20 kandidātiem. Šis tituls tiek piešķirts pašlaik tirgū labākajam auto modelim! 

JAUNAIS CITROËN C5 AIRCROSS APVIDUS AUTO IEKĻŪST GADA AUTO 2019. FINĀLĀ

Konkursa Eiropas Gada Auto žūrija paziņoja septiņus finālistus, kas tika atlasīti no 38 automašīnām. Jaunais Citroën C5 Aircross apvidus auto ir iekļuvis prestižā konkursa finālā.  

“AUTOBEST AWARD 2019” finālisti - Citroën Berlingo un C4 Cactus.

Eiropas “Autobest Award” žūrija ir publicējusi sešus finālistus no vairāk nekā 20 kandidātiem. 18 gadu laikā, kopš konkursa izveidošanas, Citroën ir pirmais ražotājs, kas pieteica divu automašīnu modeļu iekļūšanu finālā: jauno Citroën Berlingo un Citroën C4 Cactus.

“Karlo Motors” Citroën salonā ierodas jaunais BERLINGO!

Otrdien, 2. oktobrī, ar svinīgu pasākumu oficiāli prezentēts jaunais Citroën Berlingo modelis.
 Berlingo 22 gadu ražošanas periodā ir kļuvis par etalona modeli, kas turpina sērijas stāstu ar jauno Citroën Berlingo, trešās paaudzes modeli.
Citroën ir modernizējis gan Berlingo dizainu, gan komforta līmeni, nodrošinot svaigu un praktisku pieeju leģendārajam modelim, kā arī visas tā priekšrocības ir saglabātas un uzlabotas, neaizmirstot palielināt automašīnas ietilpību.
 

JAUNAIS CITROËN BERLINGO FURGONS IEGŪST TITULU: “STARPTAUTISKAIS 2019. GADA FURGONS”!

Jaunais Citroën Berlingo Van ir uzvarējis nominācijā “STARPTAUTISKAIS 2019. GADA FURGONS”!" - Hannoveres komerciālo transportlīdzekļu izstādē. Šī ir otrā reize, kad Berlingo modelis ir saņēmis šo balvu pēc tās pirmās piešķiršanas 1997. gadā un pēc vairāk nekā 1,5 miljonu transportlīdzekļu pārdošanas.

Iepazīsties ar ekskluzīvo CITROËN C3 JCC + !

Iepazīsties ar  CITROËN C3 JCC + “limited edition” auto, kas veidots divu franču zīmolu -  Citroën un Jean-Charles de Castelbajacgive veiksmīgas sadarbības ietvaros. Elegants un satriecošs, šis "modes auto" tiks ražots tikai 99 vienībās un katrs saražotais auto tiks atzīmēts ar metāla plāksnīti no 1 līdz 99, kas atradīsies ātruma pārslēga pamatnē.

CITROËN zīmols pirmo reizi Latvijā ir TOP 10 pārdotāko automašīnu topā, 8 vietā!

CITROËN zīmols pirmo reizi Latvijā ir TOP 10 pārdotāko automašīnu topā, ierindojoties 8 vietā un minot uz papēžiem tādiem zīmoliem kā Peugeot, Renault un Ford! Karlo Motors ir liels prieks, ka Latvijas autobraucēji ir ievērojuši un novērtējuši CITROËN zīmola lieliskās pārmaiņas! Un varam apsolīt, ka CITROËN zīmols Jūs vistuvākajā laikā turpinās pārsteigt ar jauniem auto modeļiem! 
  
 

Citroën C5 Aircross SUV Hybrid Concept - pirmais Citroën hibrīdautomobilis.

Parīzes starptautiskajā auto izstādē, kas notiks 2018. gada 4.-14. Oktobrī, Citroën prezentēs jauno dizaina līniju, kas veidota, iedvesmojoties no zīmola saukļa "Inspired By You".
Citroën zīmola mērķis ir pārklāt visu veidu automašīnu tirgus segmentu, tajā skaitā arī elektrisko automobiļu nišu. Par pierādījumu tam, Parīzē tiks prezentēts pirmais uzlādējamais Citroën hibrīdautomobilis - jaunais Citroën C5 Aircross SUV hibrīda konceptauto.
 

CITROËN Turbo PureTech 3 dzinējs apbalvots par gada dzinēju.

CITROËN automašīnās ierīkotais Turbo PureTech 3 cilindru benzīna dzinējs (110 hp un 130 hp) šogad jau ceturto gadu pēc kārtas ir apbalvots ar starpautisko gada dzinēja godalgu, kas apliecina šī dzinēja starptautisku konkurētspēju un efektivitāti! 

CITROËN - Prāta Vētra oficiālais auto

Karlo Motors ar 2018. gada aprīli uzsāk sadarbību ar grupu Prāta Vētra un nodrošina Prāta Vētra menedžmentam Citroën automašīnas ikdienas darbu vajadzībām, kā arī Citroën kļūst par oficiālo koncertturnejas jeb "Skārda bungu tūres" auto, kuras ietvaros grupa devās uz piecām Latvijas pilsētām – Jelgavu, Valmieru, Ventspili, Daugavpili un Rīgu.

Karlo Motors atbalsta Rīgas pludmales volejbola nedēļu.

Karlo Motors un Citroën atbalsta 2018. gada Rīgas pludmales volejbola nedēļu, kas četru dienu garumā norisinājās pašā Rīgas sirdī -  Doma laukumā. Visa pasākuma laikā, Rīgas iedzīvotājiem bija iespēja nākt skatīties amatieru, tā arī profesionāļu volejbola turnīrus un apskatīt jaunākos Citroën automašīnu modeļus- Citroen C4 Cactus un C3 Aircross, kā arī piedalīties konkursā, kurā bija iespēja laimēt kādu no automašīnām uz nedēļas nogali. 
 
 

Intervija ar Kārli Boli žurnālā “Klubs”

Žurnālā "Klubs" publicēta intervija ar Karlo Motors vienu no valdes locekļiem un pamatdibinātāju Kārli Bole. Intervijā Kārlis stāsta par auto biznesa gaitām un dalās ar pieredzes stāstu par nokļūšanu līdz vienam no atpazīstamākajiem vietējā auto tirgus spēlētājiem. 

Karlo Motors atbalsta LTV1 seriālu “Divi vienā”.

Karlo Motors atbalsta LTV1 seriāla “Divi vienā” tapšanas gaitas un filmēšanas procesā nodrošina ar diviem jaunākajiem Citroën modeļiem – C4 Cactus un C3.
“Divi vienā” ir humora pilns stāsts par 2 ģimenēm, kas dzīvo kaimiņos. Par viņu savstarpējām attiecībām, strīdiem un kopējiem piedzīvojumiem, kas atspoguļo Latvijas sabiedrības dažādību un krāsainību.

AIJA ANDREJEVA

Citroen C5 ir šarmants un elegants kā īsta franču dāma. Ļoti ērts, gan ikdienā pārvietojoties pa pilsētu, gan brīvdienās dodoties tālākos izbraucienos ārpus tās, kur caur jumta lūku, kas ir teju jumta lielumā, vērot zvaigznes vai migrējošos putnus.

Salona apdare, īpaši tapsētie krēsli - gluži kā smalka dizaina mēbeļu salonā.

Man ir svarīga audio sistēma transporta līdzeklī, ar kuru pārvietojos, jo mūzika ir mans darbs, mana ikdiena, to patērēju ļoti daudz un C5 nodrošina to kvalitatīvi,lai varu būt muzikas ieskauta atrodoties arī ceļā. Priekš manis, būt ceļā ir arī vienādības zīme - es atpūšos un uzlādējos no ierastās vides. Man ir liels prieks un gandarījums par to, ka mans pavadonis ir Citroen C5 aircross. Drošs, ērts, uzticams un skaists auto.

Didzis Grāvītis - tūrisma un viesmīlības eksperts

"Auto ir ļoti komfortabls no vairākiem aspektiem – patīkama stūrēšana, teicama manevrētspēja, ļoti ērti sēdekļi, kluss salons un viegla durvju aizciršana. Visos testos piekasos pie vidus konsoles un tās nepraktiskuma – šeit pārmetumi būtu lieki, jo ir vieta dzērieniem, makam, telefonam, auto atslēgai un ērti pieejams arī USB ports.”

KĀRLIS BOLE - ūdens motociklu sportists

“Šī automašīna ir pietiekami ērta, lai ar to pārvietotos pilsētā. Tā ir ekonomiska, viegli manevrējama un ar parkošanos nav nekādu problēmu, jo atpakaļskata kamera visu izdara Tavā vietā. Arī par ūdens moci auto aizmugurē nav ne mazākās bažas, jo Spacetourer ir aprīkots ar piekabes stabilitātes kontroli un daudzām citām tehnoloģijām, kas atvieglo braukšanu un ļauj justies maksimāli komfortabli.”

PAULS JONASS

Pasaules čempions motokrosā Pauls Jonass ikdienā pārvietojas ar Citroen Spacetourer.

“Trīs labākās šīs automašīnas īpašības ir patīkama gaita, automašīnas ietilpība, jo tajā varu ievietot sacensību moci vai satilpināt visu ģimeni, kas dodas līdzi uz sacensībām, kā arī nemazāk svarīgi tik lielam auto ir manevrētspēja un komfortabla parkošanās, ko nodrošina tajā iestrādātās tehnoloģijas.”

УПРАВЛЯЮЩИЙ ХОЗЯЙСТВОМ «VILCIŅI» - Oļegs Muntjans

Berlingo ir pilnībā jauns un moderns izskats. No darba zirga pārtopot par ģimenes auto, tas arī brauc ļoti labi. Vēlos uzslavēt salonu – vadītājam augsta un ērta sēdpozīcija, ko papildina pārdomāta ergonomika. Šeit netrūkst dažādu mantu novietņu un kopējā ietilpība ir iespaidīga. Labs ceļojumu auto. Vienīgais aizrādījums ir par glāžu turētājiem. Tiem vajadzētu būt jebkuram auto jau standarta aprīkojumā, taču šeit to nav. Motora jauda nav liela, taču šīs klases automašīnai tā ir pietiekama.

Edgars Šneps - LBS ğenerālsekretārs

Citroen SpaceTourer atbilst savam nosaukumam. Ir patiešām ietilpīgs, kā arī ļoti ērts garākām “tūrēm”, tajā pat laikā gana dinamisks. Mana auguma cilvēkiem ļoti svarīgi, ka visi krēsli ir ar regulējamām atzveltnēm. Tie ir arī viegli nolokāmi, pārvietojami un izņemami, nodrošinot vajadzīgo telpu. Moderns auto ar visām standarta vieglo automašīnu elektronikām (spoguļi, logi, durvis, bluetooth). Prieks par ērtu savietojamību ar ierastajām mobilā telefona pamatfunkcijām (Zvani, Mūzika, Navigācija) caur Apple Car vai Android Car lietotnēm. Izbaudu autonomo apsildi.

BAIBA PRINDULE - RENCE

Latvijā pazīstama dekoratore un svētku organizētāja Baiba Prindule - Rence nedēļas nogalē devās izbraucienā ar Citroën Spacetourer, kuru pēc tam nopietni apsvērusi arī iegādāties, jo tas ir lielisks sabiedrotais gan brīvā laika pavadīšanai, tā arī darba vajadzībām.

Man liekas starp mani un kosmosa mašīnu Spacetourer ir izveidojusies īpaša saikne... negribēju atdot! Paldies par šo braucienu! Iedomāties, ka ar busu manevrēt ir tikpat viegli kā džipu, es nemūžam nevarētu! Visu pārredzu, mierīgi ieparkoties jebkur,ņiprs pēc dabas, milzu ietilpību, jumta logs, autonomā apkure, liels ekrāns atpakaļskatam. Ļoti, ļoti superīgs auto!

Radio7 ētera personība - Egons Reiters

Radiodīdžejs un ētera personība Egons Reiters nedēļas nogalē pārvietojās ar Citroën C4 Cactus.

“Šis auto labi ripo, turklāt dizana ziņā izskatās ļoti “fifīgi”. Mazauto parasti ir bēda ar sliktiem ceļiem, taču Cactus ar tiem tiek galā apsveicami labi! Pietiekama jauda un mazs degvielas patēriņš. Lieliska izvēle tiem, kas vēlas atšķirties un būt pamanīti!"

Saimnieks testē auto novembra IEVAS MĀJA numurā!

Sīvā konkurencē ar citām līdzīga segmenta automašīnām, mūsu daudzpusīgais un komfortablais Citroën Spacetourer saimniekam Miervaldim no Burtniekiem iepatikās tik ļoti, ka viņš pēc testiem to nekavējoties iegādājās un sirsnīgi nodēvēja par melnīti.

"Galvenās priekšrocības, kas motivēja izvēlēties Citroën Spacetourer ir automašīnas praktiskums, ietilpība un vienlaikus kompaktums, kā arī iespēja izbraukt pa dubļainiem meža ceļiem un grants ceļiem tikpat labi un efektīvi kā braucot pa šoseju."

KRISTĪNE GARKLĀVA

Ētera personība Kristīne Garklāva devās apceļot Latgali ar Citroën C3, kuru atzinusi par ideālu sabiedroto garākiem brīvdienu izbraucieniem ārpus pilsētas.

“Citroën C3 Aircross ir ietilpīgāks, nekā varētu domāt- divi bērni, kā arī viss ģimenes kalnu pārgājiena un kaitborda ekipējums kompakti ietilpst automobiļa bagāžniekā un var doties ceļā! Autiņš ir super!"

KRISTĪNE BEITIKA

Sabiedrībā pazīstamā bloga Būt vesela/laimīga/aktīva autore Kristīne Beitika brīvdienu izbraucienus dēvē par meditācijām un viņasprāt mazāk svarīgs ir galamērķis, bet vairāk kopā būšana un uzticams ceļa biedrs - Citroën C3 Aircross.

“Kaut kā mazliet “ieķēros” šajā autiņā, pirmkārt vizuāli, jo tam iespējamas līdz pat 85 virsbūves krāsu kombinācijas, otrkārt gaumīgais Franču stils un tāds stilīgs pilsētas autiņš ar kuru var izlaist arī bezceļos.”

ARNIS TUNTE

Rīgas pludmales volejbola nedēļas ietvaros SIA “O-Sands” vadītājs, un pasākuma galvenais rīkotājs Arnis Tunte pārvietojās ar Citroën C4 Cactus.

“Automašīnas motors ir daudz jaudīgāks, nekā biju paredzējis, kā arī pārzteidza ar mazu degvielas patēriņu. Augsti novērtēju priekšējā paneļa dizainu, kas ir ieturēts minimālisma stilā, kā arī ērtos sēdekļus. Kompakta no ārpuses, bet plaša iekšpusē ar ērtām mantu glabāšanas iespējām.”

YouTube bloga "IT Kuhnja" veidotājs, testē CITROËN SpaceTourer

"Šī automašīna ir lieliski piemērota, netikai garākiem ceļojumiem, bet ar to ir komfortabli pārvietoties arī pilsētā. Tā labi ietur braukšanas trajektoriju, ar to ir viegli manevrēt un iekšējais dizains nodrošina ļoti ērtu pārvietošanos. Šajā auto komforts ir pirmajā vietā. Ar to esmu gatavs braukt tālus ceļus.”

 AICINĀM DARBĀ SERVISA PIEŅĒMĒJU - KLIENTU KONSULTANTU

 

 

Galvenie pienākumi:

 • Kvalitatīva klientu apkalpošana;
 • Autoservisa darba grafika plānošana un klientu informēšana par remontdarbiem;
 • Klientu informēšana par autoservisa piedāvātajiem pakalpojumiem;
 • Remontdarbu izmaksu un rēķinu sagatavošana un informācijas ievietošana sistēmā.

 

Prasības:

 • Vismaz vidējā tehniskā izglītība;
 • Labas iemaņas darbā ar datoru - MS Office, un vēlama pieredze darbā ar Navision un AutoMaster programmām;
 • Teicamas latviešu valodas un labas angļu, krievu valodas zināšanas;
 • Derīga B kategorijas autovadītāja apliecība;
 • Iemaņas un zināšanas par automašīnu ekspluatācijas, uzbūves un remontu tehnoloģiju procesiem;
 • Pieredze klientu apkalpošanā.

 

Mēs piedāvājam:

 • Darbu BOSCH Car Serviss , CITROËN oficiālā servisa un CITROËN auto tirdzniecības uzņēmumā SIA KARLO CONVERSION (Reģ.Nr. 40203211585);
 • Profesionālu un darbīgu vidi;
 • Konkurētspējīgu, uz sasniegumiem balstītu atalgojumu un bonusu sistēmu: sākot no 1500 EUR (bruto);
 • Nepieciešamās apmācības pēc rūpnīcu noteiktajiem standartiem;
 • Veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām un citus darbinieku lojalitātes programmas ieguvumus.

 

Savu CV sūti uz e-pastu: info@karlomotors.lv ar norādi “Servisa pieņēmējs - klientu konsultants/e”.

Sazināsimies ar kandidātiem, kurus aicināsim uz interviju.

 


 

 Meklējam AUTOMEHĀNIĶI un AUTOMEHĀNIĶA PALĪGU!

 

 

Galvenie pienākumi:

 • Automašīnu tehnisko apkopju veikšana atbilstoši ražotāja noteiktajiem standartiem;
 • Automašīnu mehānisko mezglu defektu noteikšana un sarežģītu remonta darbu veikšana;
 • Uzņēmuma noteikto procedūru un kvalitātes standartu ievērošana visa darba procesa laikā;
 • Remonta darbu dokumentēšana un atbildēšana par veikto darba kvalitāti.

 

Prasības:

 • Obligāta iepriekšēja darba pieredze automašīnu mehānisko un elektronisko sistēmu remontu veikšanā;
 • Atbildība par paveikto;
 • Vēlme mācīties; 
 • Labas datora lietošanas prasmes;
 • Derīga B kategorijas autovadītāja apliecība;
 • Vidējā profesionālā tehniskā izglītība tiks uzskatīta par priekšrocību.

 

Mēs piedāvājam:

 • Darbu CITROËN oficiālā servisa un CITROËN auto tirdzniecības uzņēmumā SIA KARLO CONVERSION (Reģ.Nr. 40203211585); 
 • Profesionālu un darbīgu vidi; 
 • Zinošus un atbalstošus kolēģus; 
 • Veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām un citus darbinieku lojalitātes programmas ieguvumus
 • Konkurētspējīgu, uz sasniegumiem balstītu atalgojumu: MEHĀNIĶIM sākot no 1000 līdz 2500 EUR (pēc nodokļu nomaksas), MEHĀNIĶA PALĪGAM atalgojums atkarīgs no kvalifikācijas.

 

Savu CV sūti uz e-pastu: info@karlomotors.lv ar norādi “Automehāniķis”.

Sazināsimies ar kandidātiem, kurus aicināsim uz interviju.

 


 

Meklējam AUTOMAZGĀTĀJU

 

 

Galvenie pienākumi:

 • Kvalitatīvi mazgāt automašīnas, tīrīt automašīnu salonus

 

Prasības:

 • Sapratne par automašīnu mazgāšanu
 • Vēlama B kategorijas autovadītāja apliecība
 • Rūpīga un atbildīga attieksme pret darbu

 

Mēs piedāvājam:

 • Darbu CITROËN oficiālā servisa un CITROËN auto tirdzniecības uzņēmumā SIA KARLO CONVERSION (Reģ.Nr. 40203211585)
 • Profesionālu un darbīgu vidi
 • Zinošus un atbalstošus kolēģus
 • Veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām un citus darbinieku lojalitātes programmas ieguvumus
 • Darba laiks 8:00-17:00
 • Mēneša atalgojums EUR 1000 (bruto) 

 

Savu CV sūti uz e-pastu: info@karlomotors.lv ar norādi “Automazgātājs”.

Sazināsimies ar kandidātiem, kurus aicināsim uz interviju.

/