LV
Oficiālais pārstāvis
Oficiālais pārstāvis
Oficiālais serviss
Oficiālais serviss
Oficiālais serviss
Oficiālais serviss
Mazlietoti auto
Mazlietoti auto
Par Karlo Motors

KARLO MOTORS KOMANDA

Karlo Motors lepojas ar vairāk kā 22 gadu pieredzi automašīnu un rezerves daļu tirdzniecībā, automašīnu servisa apkopē un remontā.

Profesionāla komanda, kas ik dienas paaugstina savas zināšanas, ir Karlo motors panākumu atslēga.

Mūsu lielākā vērtība ir mūsu darbinieki. Profesionāla apkalpošana un individuāla pieeja ir iemesls, kāpēc esam ieguvuši daudz uzticamus un lojālus klientus. Pie sasniegtā neplānojam apstāties, tāpēc Karlo Motors turpina augt un pilnveidoties.

KARLO MOTORS Salons

2003. gadā tika uzcelts pirmais Karlo Motors autosalons Rīgā Biķernieku ielā 120 un strauji pieaugot tirdzniecības apjomam jau 2009. gadā tika nodots ekspluatācijā jauns, moderns autosalons Rīgā Kleistu ielā 31 ar plašu servisa zonu un krāsošanas cehu. Priecāsimies redzēt arī Jūs Karlo Motors autosalonos!

KARLO MOTORS Atbalsta

Karlo Motors kā sociāli atbildīgs uzņēmums jau ilgus gadus atbalsta sporta un basketbolu attīstību Latvijā. No 2004. līdz 2008. gadam Karlo Motors bija Ventspils Basketbola Kluba atbalstītājs, bet no 2011. gada veic abpusēji sekmīgu sadarbību ar Latvijas Basketbola Savienību atbalstot gan nacionālās izlases, gan Latvijas Basketbola Līgu.

KARLO MOTORS un
motokross

Motokross ir Karlo Motors sirdslieta, tāpēc jau trīs sezonas Karlo Motors atbalsta talantīgo Latvijas motokrosa pārstāvi Paulu Jonasu, kurš ir pirmais latvietis, kas izcīnijis pasaules čempiona titulu prestižajā MX2 klasē.

KARLO MOTORS un
Prāta Vētra

Karlo Motors ar 2018. gada aprīli uzsāka sadarbību ar grupu Prāta Vētra un nodrošina Prāta Vētra menedžmentam Citroën automašīnas ikdienas darbu vajadzībām, kā arī Citroën kļuva par oficiālo koncertturnejas jeb "Skārda bungu tūres" auto, kuras ietvaros grupa devās uz piecām Latvijas pilsētām.