processing...

Rezerves daļas

ŠKODA oriģinālās rezerves daļas

 

Lai nodrošinātu maksimāli ilgtspējīgu automašīnas dzīves ciklu, ražotājs, kā arī Karlo Motors meistari stingri rekomendē izmantot automašīnas oriģinālās rezerves daļas. Tās ir izstrādātas tieši konkrētās automašīnas speciālajām īpašībām un gadiem testētas, lai panāktu maksimālo detaļas veiktspēju un kalpošanas mūžu. Sadarbojoties ar ražotāju Karlo Motors savā noliktavā spēj nodrošināt rezerves daļas ar ~98% pieejamību. Ja nepieciešama kāda retāka vai specifiskāka rezerves daļa – to mēs operatīvi pasūtam no ražotāja noliktavām.

 

ŠKODA ekonomiskās rezerves daļas – ietaupi līdz 35%

 

Kad beigusies jūsu Škoda garantija un vēlaties lētāku risinājumu automašīnas defektu novēršanā, tad ir iespēja izvēlēties Škoda ekonomisko rezerves daļu līniju. Arī šīs rezerves daļas ir ražotas Škoda rūpnīcā un būs ideāli piemērotas jūsu transporta līdzeklim, ļaujot ieekonomēt līdz pat 35% salīdzinot ar oriģinālajām detaļām. Arī šīm rezerves daļām ir spēkā 2 gadu ražotāja garantija.

ŠKODA atjaunotās rezerves daļas – ietaupi līdz 65%

Šīs rezerves daļas tiek iegūtas restaurējot tikai Škoda oriģinālās detaļas. Tās ir tik pat kvalitatīvas kā jaunas un tiek nodrošinātas ar Škoda partnera izsniegtu garantiju. Šādu rezerves daļu cena ir ievērojami zemāka (no 13 līdz 65% no jaunas detaļas cenas), jo rūpnīca pieņem atpakaļ lietotās daļas un restaurē tās.

Rūpnieciski atjaunotās rezerves daļās iekļaujas:

-          motora detaļas

-          sajūgu un transmisijas detaļas

-          tiltu, bremžu un stūres mehānisma detaļas

-          degvielas sistēmu detaļas

-          elektriskā aprīkojuma detaļas

 

ALTERNATĪVĀS rezerves daļas

 

Pēcgarantijas un vecāka gada gājuma automobiļu īpašnieki nereti jautā par alternatīvu rezerves daļu izmantošanu automašīnas remontā, līdz ar ko arī šādu iespēju saviem klientiem piedāvājam. Šīs detaļas ir ievērojami lētākas, taču joprojām kalpo saviem paredzētajiem mērķiem. Taču garantijas periodā esošajām mašīnām, ievērojot ražotāja noteiktos standartus izmantojam tikai oriģinālās daļas, tādējādi garantējot augstāko kvalitāti.

 

 

Piesaki savas a/m servisa apmeklējumu zvanot: 67 819 229 

vai Online

Pieteikties servisam
ŠKODA oficiālais serviss
Karlo Motors Biķernieku Pieteikties servisam