Auto diagnostika pirms iegādes

Pirms pērc, uztici auto diagnostiku profesionāļiem – tagad tikai par 50 eur.

 

Lietota automašīna ir pietiekoši nozīmīgs pirkums, lai pirms tā izdarīšanas veiktu padziļinātu analīzi par noskatīto automašīnu. Automašīnas netirgo tā pat vien bez iemesla - kādam tā pārāk bieži sākusi niķoties, citam zināmi slēptie defekti, kas drīz būs jāremontē, bet kādam vienkārši pēc iespējas ātrāk gribas tikt vaļā no esošās. Lai arī kāds būtu pārdevēja iemesls auto pārdošanai, pirms pirkuma diagnostika ir vienīgais veids, kā noteikt automašīnas patieso tehnisko stāvokli, ja vien pats neesat auto nozares eksperts ar pieeju auto diagnostikas iekārtām. Tai pat laikā profesionāla diagnostika pirms pirkuma ir būtisks faktors turpmākā auto ekspluatācijas izmaksām.

 

Karlo Motors servisa centros tagad tikai par 50 eur piedāvājam veikt noskatītā auto diagnostiku. Šī ir lieliska iespēja uzticēt automašīnas novērtēšanu neatkarīgam un profesionālam auto ekspertam, kas pārbaudīs jūsu izvēlēto automobili pēc būtiskākajiem kvalitātes kritērijiem. Ņemot vērā diagnostikas rezultātus jums ir iespēja atteikties no pirkuma darījuma vai vienoties ar auto pārdevēju par zemāku cenu, ja automašīnai tiek atklāti būtiski defekti, kas steidzami jānovērš. Karlo Motors pēc apskates nodos arī automašīnas diagnostikas čeklisti, rūpīgi izskaidros katru punktu, un nepieciešamības gadījumā bez maksas sagatavos arī tāmi defektu novēršanai Karlo Motors servisa centros.

 

Servisa centrā Kleistu ielā 31 – iespējams veikt diagnostiku jebkuram jūsu izvēlētam automobilim. Kā arī, piemaksājot 20 eur, iespējams pārbaudīt arī auto virsbūves krāsojuma biezumu. Tas parādīs vai auto ir cietis nopietnākā negadījumā un pēc tam ir atkārtoti pārkrāsots un/ vai špaktelēts;

Servisa centrā Vecā Biķernieku ielā 3 – iespējams veikt diagnostiku VW grupas, Citroen un Peugeot markas automobiļiem.

 

Auto diagnostikas čekliste pieejama šeit

 

Zvaniet: 

Servisa centrs Mežciemā: 67 819 229

Servisa centrs Imantā: 67 819 228

 

vai pierakstieties Online

Pieteikties servisam
ŠKODA oficiālais serviss
Karlo Motors Biķernieku Pieteikties servisam