processing...
Latviešu valoda
Конфигуратор Тест-драйв Сервис

JAUNAIS CITROËN C3 AIRCROSS SUV

IDEĀLS APVIDUS AUTO PILSĒTAI UN ATPŪTAI

Jaunais Citroën C3 Aircross apvidus auto dodas augšup un apliecina tā raksturu ar jaunu priekšējās daļas izteiksmi, jaunu gaismas parakstu un lielāku salona komfortu.

Daudzpusīgais un modulārais jaunais Citroën C3 Aircross apvidus auto ir ideāls apvidus auto gan ikdienai pilsētā, gan atpūtas braucieniem!

ATŠĶIRĪGS, ĒRTS UN DAUDZPUSĪGS

ADVANCED COMFORT® SĒDEKĻI

Jaunais Citroën C3 Aircross apvidus auto paplašina Jūsu salona komforta pieredzi, izmantojot jauno Advanced Comfort® sēdekļu sniegto komfortu.

 

MODULARITĀTE

Jaunais C3 Aircross apvidus auto piedāvā nepārspējamu modularitāti ar uz priekšu / atpakaļ 150 mm robežās bīdāmiem aizmugurējiem sēdekļiem, un to atzveltnes, kā arī pašus sēdekļus, var nolocīt divās neatkarīgās daļās (proporcijās 2/3 – 1/3). Bet nolokot arī pasažiera sēdekļa atzveltni, iegūsiet iekraušanas garumu līdz pat 2,4 m.

 

 

IEKŠĒJAIS PLAŠUMS

Jaunais Citroën C3 Aircross apvidus auto ir kārtējais Citroën etalons salona komforta ziņā, kas veidots domājot par visiem pasažieriem, un ietilpības ziņā, veidojot pārdomātu bagāžas nodalījumu. Ar šiem radītājiem Citroën kārtējo reizi nosaka jaunus standartus segmentā.

 

SAĶERES KONTROLE

Jaunais Citroën C3 Aircross apvidus auto apvienojumā ar saķeres kontroles sistēmu un palīgsistēmu braukšanai uz un no kalna, Jūs ar prieku izvizinās pa ceļiem tālu ārpus pilsētas robežām.

 

PĀRLIECINOŠS DIZAINS

Jaunā Citroën C3 Aircross apvidus auto priekšpuse pilnībā pārveidota, piedāvājot lielāku izteiksmību un pārliecinātību.

Lai personalizētu savu jauno auto, Jūs varat izveidot to kādā no 70 iespējamām virsbūves kombinācijām un vēl piemeklēt atbilstošus riteņu diskus. Kopumā jaunais C3 Aircross piedāvā 4 salona apdares versijas.70 KOMBINĀCIJAS

Jūs varat izveidot savu jauno C3 Aircross apvidus auto kādā no 70 iespējamām kombinācijām, izvēloties no:

  • 7 virsbūves krāsām, ieskaitot 3 jaunas (Kaki Grey, Voltaic Blue un Blanc Banquise);
  • 4 krāsu pakām;
  • 2 jumta krāsām.

 

Aizmugurējā sānu logā no pieejamām krāsu paketēm tiek piedāvāti 3 jauni elementi:

  • Freeglass Orange no Anodised Orange krāsas pakas;
  • Freeglass White no White krāsu pakas;
  • hromētu žalūziju efekts no Shiny Black un Anodised Dark Blue krāsu pakas.


70 KOMBINĀCIJAS

ATŠĶIRĪGS, ĒRTS UN DAUDZPUSĒJS

SALONA VERSIJA – STANDARD

Salons ir veidots ar pelēkas krāsas sēdekļu apdari apvienojumā ar teksturētu pelēku priekšējā paneli.

 

SALONA VERSIJA – URBAN BLUE

Salons veidots zilās krāsas noskaņās. Zila auduma sloksne iestrādāta visu sēdekļu atzveltņu augšdaļā un ietver ševrona ornamentālu rotājumu, bet priekšējā paneļa apdarē izmantots zils audums ar plastmasas pārklājumu.

 

SALONA VERSIJA – METROPOLITAN GRAPHITE

Salona apdares versija veidota melnos un pelēkos toņos. Pelēkais audums ar tekstūru izceļ visu sēdekļu atzveltņu augšdaļu, bet priekšējā paneļa apdarē izmantots pelēks audums ar plastmasas pārklājumu. Salona apdares izsmalcinātību rada jaunais Citroën šuvju veids, kā rezultātā veidojas stilizēta ševronu vizualizācija.

 

SALONA VERSIJA – HYPE GREY

Apdare veidota no pelēki zaļas ādas apvienojumā ar melnu audumu ar plastmasas pārklājumu. Priekšējā paneļa apdarē izmantots pelēks audums ar plastmasas pārklājumu, bet visās sēdekļu atzveltņu augšdaļās iestrādāta ševronu tekstūra. Izsmalcinātību rada jaunā Citroën šuves, kā rezultātā veidojas stilizēta ševronu vizualizācija.

 

UZLABOTS KOMFORTS

Citroën braucienu laikā visiem liek justies "kā mājās", spējot nemitīgi uzlabojot labsajūtu salonā, izmantojot Citroën Advanced Comfort® programmu.

Jaunais Citroën C3 Aircross ir ērts apvidus automobilis aktīvas dzīvesveida piekritējiem: tas saglabā modularitāti, ietilpību un ir atšķirīgs, kā arī uzlabo salona komforta pieredzi, pateicoties Advanced Comfort® sēdekļiem, kas tika prezentēti reizē ar Citroën C5 Aircross apvidus auto.ADVANCED COMFORT® SĒDEKĻI

ADVANCED COMFORT® SĒDEKĻI

KOMFORTS KĀ MĀJĀS
 

Papildus piekarei, kas nodrošina nepārspējamu braukšanas komfortu, jaunais Citroën C3 Aircross apvidus auto piedāvā vēl lielāku komfortu, pateicoties jaunajiem Advanced Comfort® sēdekļiem, kas pieejami Urban Blue, Metropolitan Graphite un Hype Grey salona apdares versijās.

Tā ir 100% Citroën inovācija.

Tiem ir 15 mm biezs teksturēto putu slānis virspusē, kas nodrošina visa ķermeņa atbalstu un patīkamu sēdēšanu brauciena laikā, un tālāk augsta blīvuma polistirola putas, kas nodrošina optimālu komfortu un samazina vibrācijas. Sēdekļi saglabā savu formu neatkarīgi no spiediena un ir ilgmūžīgi. 


NEIZSAKĀMI ĒRTS AUTO

IEVĒROJAMI PLAŠA TELPA

Pateicoties plašajai telpai virs galvas, jaunā C3 Aircross apvidus auto standarts ir ietilpība, ko var izmantot visi pasažieri.

To jo īpaši novērtēs aizmugurē sēdošie pasažieri, kuriem nodrošināta plaša vieta kājām.

 

NEPĀRSPĒJAMA MODULARITĀTE

Jaunais C3 Aircross apvidus auto piedāvā nepārspējamu modularitāti ar bīdāmiem aizmugurējiem sēdekļiem, kurus var nolocīt divās neatkarīgās daļās, kā arī līdzeni nolokāmu pasažiera sēdekli, kas nodrošina iekraušanas garumu līdz pat 2,4 m.

Tā bagāžas nodalījums ir palielināms no 410 l līdz 520 l, ja aizmugurējos sēdekļus pabīdīsiet uz priekšu, un līdz 1289 l, ja nolocīsiet atzveltnes.

 

FUNKCIONĀLĀKS AR JAUNO VIDUS KONSOLI

Jaunajam C3 Aircross apvidus auto ir jauna vidus konsole, kas pieejama priekšējiem un aizmugurējiem pasažieriem. Tā ietver lielu uzglabāšanas nodalījumu, kas aizverams ar bīdāmu aizvirtni. Bez šī salonā ir pieejami neskaitāmi citi atjautīgi izvietoti glabāšanas nodalījumi: vieta rakstāmpiederumiem, glāžu turētāji, karšu turētāji u.c.

 

IZSMALCINĀTS APGAISMOJUMS

Jaunā C3 Aircross apvidus auto interjeru piepilda dabiskā gaisma, pateicoties tā plašajām stiklotajām virsmām un panorāmiskajam stikla jumtam.

 

TEHNOLOĢIJAS KATRA MIRKĻA BAUDĪŠANAI

Jaunais C3 Aircross apvidus auto piedāvā jaunākās tehnoloģijas, lai nodrošinātu vēl lielāku mieru un drošību braukšanas laikā.


TEHNOLOĢIJAS IKDIENAS ATVIEGLOŠANAI

JAUNS 9" SKĀRIENEKRĀNS

 

Jaunajam Citroën C3 Aircross apvidus auto ir jauns 9" skārienekrāns, kas ir ergonomiskāks un nodrošina lielāku lietošanas praktiskumu.

 

BEZVADU UZLĀDE

 

Jaunais Citroën C3 Aircross apvidus auto ir aprīkots ar viedtālruņa bezvadu uzlādes funkciju. Šī tehnoloģija ir praktiska un funkcionāla, kā arī novērš nepieciešamību pēc tālruņa kabeļa.

 

SAVIENOJAMĪBAS TEHNOLOĢIJAS

 

Jaunais Citroën C3 Aircross SUV piedāvā plašu savienoto pakalpojumu klāstu:

  • Connect Box – nodrošina ārkārtas un palīdzības izsaukuma pakalpojumu ar ģeolokāciju, sniedzot atbalstu un palīdzību ārkārtas situācijās;
  • Connected Navigation Pack – jauns Citroën savienotais pakalpojums, iekļaujot TomTom Services, kas nodrošina reāllaikā iegūtu satiksmes informāciju, t.sk. ātrumu kameras;
  • Mirror Screen® tehnoloģija – saderīga ar Apple CarPlay™ un Android Auto, ļaujot savienot viedtālruni un dublēt tā ekrānu ar automašīnas ekrānu.

 

INTUITĪVAS VADĪTĀJA PALĪGSISTĒMAS

 

Jaunajam C3 AirCross apvidus auto ir 12 autovadītāja atbalsta sistēmas, kas uzlabo braukšanas drošību un komfortu salonā, ieskaitot saķeres kontroli un sistēmu braukšanai no kalna, krāsainu displeju acu augstumā, lai Jūs, nenovēršot acis no ceļa, varētu pārlūkot būtiskāko ar braukšanu saistīto informāciju. 


12 DROŠĪBAS UN AUTOVADĪTĀJA ATBALSTA SISTĒMAS

KRĀSAINS DISPLEJS ACU AUGSTUMĀ

Pateicoties šim displejam, Jūs, nenovēršot acis no ceļa, varat pārlūkot būtiskāko ar braukšanu saistīto informāciju. 

 

CEĻA ZĪMJU ATPAZĪŠANA UN IETEIKUMI

Sistēma atpazīst ātruma ierobežojuma ceļa zīmes un to iestata kā kruīza kontroles vērtību. Tiek atpazītas arī zīmes zonas beigas un STOP zīme. 

 

AKTĪVĀS BREMZĒŠANAS SISTĒMA

Sistēma darbojas no 5 km/h brīdinot Jūs, kad automašīnas priekšā tiek atklāti kādi šķēršļi. Automašīna bez Jūsu iesaistes automātiski uzsāk bremzēšanu. 

 

AUTOMĀTISKĀS TĀLĀS GAISMAS

Diennakts tumšajā laikā, tiklīdz tiek konstatēta priekšā vai pretim braucoša automašīna, sistēma pārslēdz tālās gaismas uz tuvajām gaismām. 

 

JOSLU ŠĶĒRSOŠANAS BRĪDINĀJUMS

Sistēma brīdina vadītāju neapzinātas nepārtrauktās vai pārtrauktās līnijas šķērsošanas gadījumā neieslēdzot virzienrādītāju, un braucot ar ātrumu virs 60 km/h. Vadītājs tiek brīdināts ar skaņas un vizuālu brīdinājumu. 

 

“AKLO” ZONU UZRAUDZĪBA

Sistēma ar piktogrammas palīdzību sānu spoguļos norāda, ka automašīnas "aklajā" zonā atrodas cits transportlīdzeklis. Šī funkcija ir būtisks ieguvums drošībai. 

 

BRĪDINĀJUMS VADĪTĀJA UZMANĪBAI

Sistēma novērtē vadītāja modrību, identificējot trajektorijas novirzes attiecībā pret ceļa marķējumu. Vadītājam zaudējot modrību, viņš tiek brīdināts ar skaņas un vizuālo brīdinājuma palīdzību. Sistēma īpaši piemērota ceļiem ar ātrumu virs 65 km/h. 

 

PARK ASSIST SISTĒMA

Park Assist sistēma pēc Jūsu pieprasījuma atrod piemērotu autostāvvietu. Automašīnas novietošana notiek automātiski, Jums nepieskaroties stūrei, vien gāzes vai bremžu pedālim. 

 

ATGĀDINĀJUMS PAR PĀRTRAUKUMU

Sistēma vadītājam paziņo, ka pēc 2 stundu nepārtrauktas braukšanas ar ātrumu vairāk nekā 65 km/h ir pienācis laiks nelielai atpūtai. 

 

ATPAKAĻGAITAS SKATA KAMERA

Tiklīdz ieslēdzat atpakaļgaitas režīmu, atpakaļgaitas skata kamera ar redzamību no augšpuses parāda 9" skārienekrānā automašīnas aizmuguri ar 180° skatu. 

 

BRĪVROKU PIEKĻUVE UN IEDARBINĀŠANA

Sistēma ļauj slēgt / atslēgt un iedarbināt automašīnu, atslēgai atrodoties Jūsu kabatā. Automašīna atpazīst vadītāju, tiklīdz viņš tuvojas. 

 

PALĪGSISTĒMA KUSTĪBAS UZSĀKŠANAI SLĪPUMĀ

Sistēma notur automašīnu uz 2 sek. un novērš nevēlamu automašīnas kustību lejup brīdī, kad vadītājs atlaiž bremžu pedāli. Sistēma darbojas slīpumā, kas pārsniedz 3%. 

 

4 DZINĒJI

Jaunais C3 Aircross piedāvā ekonomiskus un efektīvus jaunākās paaudzes PureTech benzīna (110 ZS un 130 ZS) un BlueHDi dīzeļa (110 ZS un 120 ZS) dzinējus.

Ar 6-pakāpju manuālo pārnesumkārbu aprīkoti PureTech 110 ZS Stop&Start un BlueHDi 110 ZS Stop&Start dzinēji, savukārt ar 6-pakāpju automātisko pārnesumkārbu (EAT6) – PureTech 130 ZS Stop&Start un BlueHDi 120 ZS Stop&Start dīzeļdzinēji.


Negaidi rindā un saņem savu auto jau nedēļas laikā!

Izvēlies sev piemērātāko automašīnu no noliktavā pieejamā klāsta. 

Apskatīt noliktavas piedāvājumu šeit!