Latviešu valoda
Конфигуратор Тест-драйв Сервис

IEPAZĪSTI CITROËN JUMPY AR PĀRSTEIDZOŠU IETILPĪBU!

Jaunās paaudzes Citroën Jumpy dizains ir pilveidots tā, lai būtu vēl ērtāks un vēl drošāks. Veidots uz novatoriskas moduļu platformas, tas ļauj izmantot trīs dažādus kravas nodalījuma garumus. Lielākajam modelim maksimāli lietderīgā iekraušanas virsma ir vairāk nekā 4 m, un pie augstuma 1,9 m tas ir spējīgs uzņemt 6,6 m³ preces. Jumpy ietver jaunākās paaudzes braukšanas atbalsta tehnoloģijas un dzinējus, nodrošinot neierobežotas iespējas Jums un jūsu biznesam.

 

 

 

 

3 DAŽĀDI IZMĒRI

Pieejams 3 izmēros: XS (4.60 m); M (4.95 m) un XL (5.30 m) ar kravnesību līdz 1415 kg, lai katrs var atrast savām vajadzībām piemērotāko. Garākais Jumpy sniedz optimālu kravas ietilpību, taču mazākais sniedz efektīvus un mierpilnus braucienus pilsētvidē.

 

 


IETILPĪBA LĪDZ 6,6 m³

IETILPĪBA LĪDZ 6,6 m³

  •        Kravnesība līdz 1415 kg
  •        Ietilpība līdz 6.6 m3
  •        Ielādes garums līdz 4m
  •        Platums starp riteņu arkām 1.25m 

 


BlueHDi 95 L1 versija: 
no 16 900 EUR jeb no 157 EUR/MĒN /3 gadu jeb 100 000 km nobraukuma garantija


Tест-драйв Ценовой лист

MODULARITĀTE UN KOMFORTS

Citroën Jumpy ir pilveidots tā, lai tas būtu vēl ērtāks, nodrošinot lielāku komfortu vadītājam un pasažieriem. Priekšējie sēdekļi ir konstruēti ergonomiski, augstā vadītāja pozīcija liek justies kā dominējošam uz ceļa. Tos ir iespējams noregulēt attiecīgi pasažiera vajadzībām, tāpēc garāki braucieni kļūst vēl patīkamāki!

 

 

OPTIMĀLS BRAUKŠANAS KOMFORTS

Neatkarīgi no ceļa apstākļiem, Jumpy piedāvā augstākā līmeņa braukšanas komfortu, pateicoties lieliskai amortizācijai un salona stiklotajām starpsienām, kas garantē optimālu siltuma un skaņas izolāciju.

 

TAVS MOBILAIS DARBA GALDS

Nepieciešams parakstīt līgumu vai steidzami kaut ko pierakstīt? Priekšējais sēdeklis ir aprīkots ar īpašu paneli, kas var tikt izmantots kā mobilais darba galds!

 

 

ĒRTA PIEKĻUVE KRAVAI

Jumpy padomāts par ērtu un praktisku piekļuvi bagāžas nodalījumam gan pa sānu slīddurvīm, kuras iespējams atvērt brīvroku režīmā ar vienkāršu kājas kustību zem aizmugurējā bampera,  gan arī pa aizmugures durvīm, kas atveras 250° leņķī. 

 

PIELĀGOJAMS JŪSU VAJADZĪBĀM

Jumpy ir ideāli piemērots profesionāļiem, kas meklē rīku, lai atvieglotu ikdienas dzīvi. Moderns, funkcionāls un pielāgojams visām vajadzībām. Neatkarīgi no tā, vai esat tirgotājs, kurjers, būvniecības nozarē vai pakalpojumu nozarē – tas būs Jūsu labākais palīgs! 

 


8 KRĀSU VARIĀCIJAS

Pielāgojiet Jumpy krāsu sava uzņēmuma identitātei vai izvēlieties sev tīkamāko! Piedāvājumā astoņas virsbūvju krāsu variācijas: Polārbaltā, Kobaltzilā, Haizivs pelēkā, Tērauda, Pērļu melnā, Rubīna sarkanā, Ozolkrāsas brūnā vai maigi bēšīgā.

 

 


8 KRĀSU VARIĀCIJAS

EKONOMISKĀKAIS TRANSPORTLĪDZEKLIS SAVĀ SEGMENTĀ

Jumpy piedāvā dzinējus no 95 līdz 180 ZS, kas aprīkoti ar BlueHDi tehnoloģiju. Jaunā Euro 6 BlueHDi dīzeļdzinēju paaudze piedāvā efektīvāko patēriņa un CO2 emisiju līmeni segmentā un minimālās ekspluatācijas izmaksas. BlueHDi dzinējs ir atzīts par tīrāko dīzeļdzinēju tirgū. 

Izcili degvielas patēriņa rādītāji ir sasniegti ar labu aerodinamiku un svara ietaupījumu. Jaunais Jumpy salīdzinājumā ar sava segmenta konkurentiem sver par 100-300 kg mazāk, kas ir iemesls, kāpēc Jumpy ir ekonomiskākais transportlīdzeklis savā segmentā.

 

 

 

INOVATĪVĀS TEHNOLOĢIJAS

Jumpy ir aprīkots ar 7 collu skārienekrānu, navigācijas sistēmu un aizmugurējo atpakaļskata kameru. Vadītāja uzmanībai ar head-up-display palīdzību uz vējstikla attēlo nepieciešamo informāciju par braukšanas ātrumu un navigācijas norādījumus. Kravas izkraušanu ikdienā atvieglo brīvroku režīma vadāmās sānu slīddurvis, kuras iespējams atvērt gan no iekšpuses, gan no ārpuses.

 

 

 

ATVIEGLO BRAUKŠANU

GRIP CONTROL un Hill Descent Assist

Grip Control ir sitēma, kas nodrošina papildu saķeri ar ceļa virsmu papildu drošībai uz bezceļiem un grūti izbraucamiem ceļiem ar dažādiem pieejamie braukšanas režīmiem. Hill Descent Assist sistēma saglabā pazeminātu automašīnas ātrumu pat braucot lejup no ļoti stāvām nogāzēm. 

 

Piekabes stabilitātes kontrole

Piekabes stabilitātes kontrole samazina piekabes svārstības. Piekabe stabilizējas, izmantojot ESP sistēmas sensorus. Bīstamas šūpošanās gadījumā sistēma samazina motora griezes momentu un iedarbina bremzes uz visiem četriem riteņiem, lai ātrāk samazinātu ātrumu. 

 

AUTOMĀTISKA TĀLO GAISMU FUNKCIJA

Šī funkcija automātiski pārslēdz gaismas starp tālo un tuvo gaismu, atkarībā no satiksmes, tiklīdz tā atklāj citus transportlīdzekļus. 

 

HILL START ASSIST

Šī sistēma atvieglo braukšanas uzsākšanu slīpumā, novēršot nevēlamu automašīnas kustību slīpumā brīdī, kad tiek atlaists bremžu pedālis. Sistēma nostabilizē automašīnu uz 2 sekundēm un darbojas uz nogāzēm ar slīpumu, kas pārsniedz 3%. 

 

DROŠĪBAS PALĪGSISTĒMAS

SADURSMES BRĪDINĀJUMA SISTĒMA

Šī sistēma brīdina autovadītājus, kad automašīnai ir risks saskarties ar priekšā esošo transportlīdzekli, pārvietojoties ar ātrumu 30 km vai ātrāk. Sistēma tiek aktivizēta tieši pirms automātiskās bremzēšanas aktivizēšanas. 

 

VADĪTĀJA NOGURUMA BRĪDINĀJUMA SISTĒMA

Vadītāja noguruma brīdinājuma sistēma paziņo vadītājam, kad ir pienācis laiks pārtraukumam, ja brauciens ilgst virs divām stundām ar ātrumu 70km/h. 

 

Automātiskā bremzēšana

Automātiskā bremzēšanas sistēma ir paredzēta, lai novērstu sadursmes lēnas braukšana apstākļos. Braucot ar ātrumu līdz 20 km/h sensors identificē sadursmes risku un nepieciešamības gadījumā automātiski aktivizē bremzes. 

 

Miglas lukturi pagrieziena funkciju

Atkarībā no stūres leņķa, labais vai kreisais miglas lukturis ieslēdzas, lai kopā ar galvenajiem lukturiem izgaismotu apkārti līdz pat 75° leņķī. Sistēma darbojas pie ātrumiem, kas pārsniedz 40 km/h. 

 

ĀTRUMU IEROBEŽOJOŠO ZĪMJU ATPAZĪŠANA

Sistēma atpazīst ātruma zīmes un parāda informāciju instrumentu panelī. Papildus ātruma apzīmējumiem šī sistēma atklāj vairākas citas ceļa zīmes (apstāšanās zīmes, vienvirziena zīmes, apdzīšanas zīmes). 

 

Aktīvā braukšanas joslas kontroles sistēma

Šī sistēma atpazīst ceļa marķējumus un nepārtraukti veic situācijas analīzi. Sistēma veic automašīnas kustības korekcijas, ja tā atklāj potenciālo joslu maiņu bez ieslēgta pagrieziena rādītāja.  

 

KOMFORTAM

Keyless Entry un Start

Ar Keyless Entry un Start autovadītāji var atbloķēt savu automašīnu, novietojot savu roku aiz viena no durvju rokturiem, kā arī vadītājs var atvērt un aizvērt elektrisko bagāžas nodalījumu, paliekot kāju zem aizmugurējā bufera. 

 

Atpakaļgaitas kamera

Brīdī, kad autovadītājs ieslēdz atpakaļgaitu, kamera uz automašīnas skārienekrāna parāda skatu no automašīnas aizmugures, atzīmējot ar krāsu indikatoriem attālumus līdz šķēršļiem. Attēls tiek parādīts 180° leņķī no automašīnas aizmugures. 

 

Adaptīvā kruīza kontrole

Adaptīvā kruīza kontrole ļauj vadītājam ļaut transportlīdzeklim pielāgoties automašīnas ātrumam priekšā.

 

BALTIJAS NOLIKTAVAS IZPĀRDOŠANA - ATLAIDES LĪDZ 6 300 eur

 

 

Baltijas noliktavā esošajiem jaunajiem Citroën JUMPY atlaide līdz 6 300 eur          
    
 
Par detalizētu piedāvājumu un modeļu pieejamību, lūdzu, sazinieties ar mūsu tirdzniecības konsultantiem:
 
 

Jānis Pumpurs

Automobiļu tirdzniecības konsultants

+371 26011160

[email protected]

Kārlis Mošenkovs

Automobiļu tirdzniecības konsultants

+371 26566407

[email protected]

Emīls Ozoliņš

Automobiļu tirdzniecības konsultants

+371 29384468

[email protected]

Tест-драйв Ценовой лист