RU
Официальный представитель
Официальный представитель
Официальный сервис
Официальный сервис
Официальный сервис
Официальный сервис
Б/У автомобили
Б/У автомобили

50 EUR kupons dāvanā servisa pakalpojumu un produktu iegādei

“Latvijas Lauksaimnieku auto dienas 2019”

Jau otro gadu pēc kārtas piedalāmies “Latvijas Lauksaimnieku auto dienas 2019” pasākumā!  Tajā sadarbībā ar žurnālu "Profi Latvija" Latvijas lauksaimniekiem bija iespēja izmēģināt arī mūsu Citroën C5 Aircross, kuru šogad īpaši izcēla mūsu burvīgās vēstneses Aijas košais dizains!  

Aija Andrejeva - Citroën vēstnese Latvijā!

Ar prieku paziņojam, ka talantīgā Latvijas poproka dziedātāja Aija Andrejeva ir kļuvusi par CITROËN vēstnesi Latvijā!

"KLUBS" testa brauciens

Citroën modelis C5 Aircross piedalījās Žurnāls KLUBS Testa braucienā no Pļaviņām līdz Lielajiem Kangaru kalniem. Košais C5 Aircross teicami pierādīja sevi dažādos braukšanas apstākļos. Aplūko bildes un vairāk par braucienu lasi Žurnāls KLUBS septembra numurā! 
 

Citroën dienas t/c "Alfa"

Saule, citronu cukurvate, baloni un protams vislabākais no krosoveriem - Citroën C5 Aircross!
16. un 17.augustā pie t/c Alfa norisinājās Karlo Motors Citroën dienas, kurās veikala apmeklētājus iepazīstinājām ar skaisto Citroën C5 modeli, cienājām ar cukurvati un devām iespēju uzreiz turpat pie Alfas izbraukt izmēģinājuma braucienā. 

Citroën Berlingo "Riga Food" izstādē

No 5. līdz 7. septembrim Citroën Berlingo sadarbībā ar Latvijas Viesnīcu un restorānu asociāciju būs apskatāms Riga Food izdstādē, Ķīpsalā. 

Berlingo + piecu gadu garantija un OCTA apdrošināšanas polise!

Īpašais piedāvājums sadarbībā ar IF Apdrošināšana attiecas gan uz noliktavā esošajiem Berlingo, gan pasūtot atbilstoši Jūsu prasībām nokomplektētu Berlingo.
 

“The World Inspired By Citroën” izstāde Parīzē

Par godu Citroën simtgades jubilejai, Parīzē, Monnaie de Paris ir apskatāma izstāde “The World Inspired By Citroën”, godinot zīmola vēsturi, demonstrējot tā tagadni un parādot ieskatu nākotnē.

Karlo Motors atbalsta desmito Ventspils Piedzīvojuma parka maratonu!

Veiksmīgi aizvadīts Big Bank Skrien Latvija 2019, Ventspils Piedzīvojuma parka maratons, kurā Karlo Motors atbalstīja pasākuma organizatorus ar jauno Citroën Belrlingo! Lasi atsauksmi no Ventspils posma organizatora Andra Valerta! 
  
 

"Ieva testē auto"

 23.maijā jaunais Citroën C5 Aircross piedalījās "Ieva testē auto" un devās iepriecināt 12 daiļā dzimuma pārstāves auto testā tikai sievietēm! 

CITROEN C3 HORECA COMPACT

Sadarbībā ar LVRA un Citroën speciāli Latvijas HORECA segmentam izstrādātais  CITROEN C3 HORECA COMPACT auto tika nodots uz dažām dienām testēšanai kroga “SIDRABIŅI” darba vajadzībām.
 
Lasi kroga “SIDRABIŅI”  sniegto autsauksmi!

Karlo Motors piedalās Lielajā talkā

Karlo Motors kopā ar Citroën Lielās talkas ietvaros 27.aprīlī kļūst par talcinieku transportu Bieriņu apkaimē.
 

CITROËN KĀPUMS ZĪMOLU TOPĀ

2019. gada 1. ceturksnī Citroën uzrādījā ātrāko izaugsmi starp 12 Eiropas TOP zīmoliem ar kopējo auto reģistrāciju pieaugumu Eiropā par 3,2% un tirgus pieaugumu 2,3% apmērā. 

AUTO BINGO konkurss sadarbībā ar Radio SWH

No 18.-22. martam Radio SWH rīta šovā "TikTikTik" plkst. 09:15 dzirdēsi vadītāju viedokli par jauno C5 Aircross, kā arī nteresantus faktus par godu Citroën simtgadei. Izpēlēsim “AUTO BINGO!” konkursu, kurā nedēļas uzvarētājs iegūs jauno Citroën C5 Aircross no Karlo Motors ar pilnu bāku testa braucienam uz veselu nedēļas nogali!   

Karlo Motors piedalās LVRA kopsapulcē!

19.martā Karlo Motors piedalās Latvijas viesnīcu un restorānu asociācijas biedru kopsapulcē, kas norisinās Vecrīgā, viesnīcā - Avalon Hotel & Conferences!

Latvijā oficiāli atklāts jaunais C5 Aircross!

Ar lielu prieku esam oficiāli atklājuši un prezentējuši jauno, nākamās paaudzes C5 AIRCROSS apvidus auto! 
Skaties bilžu galeriju no atklāšanas pasākuma! 

Jaunais C5 Aircross iekaro bezceļu trasi!

Sniegs, dubļi, ūdens – visus šos bezceļu piedzīvojumus  izmēģināja mūsu jaunais C5 Aircross sporta kompleksa “333” meža trasē, kur tas pierādīja savu izturību un jaunāko tehnoloģiju priekšrocības. 
 

Citroën konkurss sadarbībā ar Espresso Boutique Lavazza

Piedalies CITROËN Facebook konkursā un laimē Lavazza kafijas kapsulu automātu ar 50 kapsulām no Espresso Boutique Lavazza!  

"Esi ātrākais AR Karlo Motors" basketbola konkurss

Skaties bildes no aizvadītās Pasaules kausa izcīņas kvalifikācijas spēlēs, kurā Karlo Motors veiklības konkurss rit pilnā sparā! Konkursa superfinālā, seši finālisti cīnīsies par uzvaru un konkursa galveno balvu - jaudīgu Karlo Motors velosipēdu un Citroën Berlingo ar pilnu bāku nedēļas nogalei!

Citroen vadītāja: mašīnās jābūt vietai, kur nolikt somiņu!

Autoražotājiem, izstrādājot un dizainējot jaunus modeļus, vajadzētu vairāk piedomāt, kas būs vajadzīgs sievietēm. Šādu viedokli sarunā ar BBC Parīzes motoršova ietvaros paudusi franču autoražotāja Citroën izpilddirektore Linda Džeksone.  

CITROËN SVIN UZDRĪKSTĒŠANĀS UN INOVĀCIJU GADSIMTU AR "ORIGINS" KOLEKCIJAS MODEĻIEM!

Zīmols Citroën uzsāk simto gadu ar ekskluzīvu kolekcijas modeļu klāstu: C3, C3 Aircross Compact SUV, Jaunais C4 Cactus Hečbeks un C4/Grand C4 SpaceTourer. Īpašās versijas nonāks pārdošanā 2019. gada pirmajā pusē un simbolizēs 100 radošuma un uzdrīkstēšanās gadus. 

Jaunais Citroën Berlingo- "Latvijas Ģimenes auto 2019" !


Konkursā "Latvijas Gada auto 2019" titulu par labāko ģimenes auto ir ieguvis jaunais Citroën Berlingo! Tas ir praktisks, komfortabls, ietilpīgs un labākais sabiedrotais tuvākiem un tālākiem izbraucieniem.  
 

“Latvijas lauksaimnieku auto dienas 2018”

 Karlo Motors Citroën modeļi: jaunais Berlingo, mikroautobus Spacetourer un krosovers C3 Aircross piedalās “Latvijas lauksaimnieku auto dienas 2018” pasākumā, kurā sadarbībā ar Zemnieku Saeimu un lauksaimniecības tehnikas žurnālu “Profi Latvija”, Latvijas lauksaimniekiem testē apvidus auto, pikapu un krosoveru segmenta automašīnas. 

Karlo Motors turpina sadarbību ar Latvijas Basketbola savienību

Veiksmīgi turpinot aizsākto sadarbību ar Latvijas Basketbola savienību, aizvadītajā kvalifikācijas mājas spēlē basketbola laukumā, bija apskatāms jaunais Citroën Berlingo. 

Jaunais Citroën Berlingo iegūst "European Autobest 2019" titulu!

  Eiropas Autobest Balvas žūrija ir nosaukusi European Autobest 2019 finālistu - jauno Citroën Berlingo, kas atlasīts no vairāk kā 20 kandidātiem. Šis tituls tiek piešķirts pašlaik tirgū labākajam auto modelim! 

JAUNAIS CITROËN C5 AIRCROSS APVIDUS AUTO IEKĻŪST GADA AUTO 2019. FINĀLĀ

Konkursa Eiropas Gada Auto žūrija paziņoja septiņus finālistus, kas tika atlasīti no 38 automašīnām. Jaunais Citroën C5 Aircross apvidus auto ir iekļuvis prestižā konkursa finālā.  

“AUTOBEST AWARD 2019” finālisti - Citroën Berlingo un C4 Cactus.

Eiropas “Autobest Award” žūrija ir publicējusi sešus finālistus no vairāk nekā 20 kandidātiem. 18 gadu laikā, kopš konkursa izveidošanas, Citroën ir pirmais ražotājs, kas pieteica divu automašīnu modeļu iekļūšanu finālā: jauno Citroën Berlingo un Citroën C4 Cactus.

“Karlo Motors” Citroën salonā ierodas jaunais BERLINGO!

Otrdien, 2. oktobrī, ar svinīgu pasākumu oficiāli prezentēts jaunais Citroën Berlingo modelis.
 Berlingo 22 gadu ražošanas periodā ir kļuvis par etalona modeli, kas turpina sērijas stāstu ar jauno Citroën Berlingo, trešās paaudzes modeli.
Citroën ir modernizējis gan Berlingo dizainu, gan komforta līmeni, nodrošinot svaigu un praktisku pieeju leģendārajam modelim, kā arī visas tā priekšrocības ir saglabātas un uzlabotas, neaizmirstot palielināt automašīnas ietilpību.
 

JAUNAIS CITROËN BERLINGO FURGONS IEGŪST TITULU: “STARPTAUTISKAIS 2019. GADA FURGONS”!

Jaunais Citroën Berlingo Van ir uzvarējis nominācijā “STARPTAUTISKAIS 2019. GADA FURGONS”!" - Hannoveres komerciālo transportlīdzekļu izstādē. Šī ir otrā reize, kad Berlingo modelis ir saņēmis šo balvu pēc tās pirmās piešķiršanas 1997. gadā un pēc vairāk nekā 1,5 miljonu transportlīdzekļu pārdošanas.

Iepazīsties ar ekskluzīvo CITROËN C3 JCC + !

Iepazīsties ar  CITROËN C3 JCC + “limited edition” auto, kas veidots divu franču zīmolu -  Citroën un Jean-Charles de Castelbajacgive veiksmīgas sadarbības ietvaros. Elegants un satriecošs, šis "modes auto" tiks ražots tikai 99 vienībās un katrs saražotais auto tiks atzīmēts ar metāla plāksnīti no 1 līdz 99, kas atradīsies ātruma pārslēga pamatnē.

CITROËN zīmols pirmo reizi Latvijā ir TOP 10 pārdotāko automašīnu topā, 8 vietā!

CITROËN zīmols pirmo reizi Latvijā ir TOP 10 pārdotāko automašīnu topā, ierindojoties 8 vietā un minot uz papēžiem tādiem zīmoliem kā Peugeot, Renault un Ford! Karlo Motors ir liels prieks, ka Latvijas autobraucēji ir ievērojuši un novērtējuši CITROËN zīmola lieliskās pārmaiņas! Un varam apsolīt, ka CITROËN zīmols Jūs vistuvākajā laikā turpinās pārsteigt ar jauniem auto modeļiem! 
  
 

Citroën C5 Aircross SUV Hybrid Concept - pirmais Citroën hibrīdautomobilis.

Parīzes starptautiskajā auto izstādē, kas notiks 2018. gada 4.-14. Oktobrī, Citroën prezentēs jauno dizaina līniju, kas veidota, iedvesmojoties no zīmola saukļa "Inspired By You".
Citroën zīmola mērķis ir pārklāt visu veidu automašīnu tirgus segmentu, tajā skaitā arī elektrisko automobiļu nišu. Par pierādījumu tam, Parīzē tiks prezentēts pirmais uzlādējamais Citroën hibrīdautomobilis - jaunais Citroën C5 Aircross SUV hibrīda konceptauto.
 

CITROËN Turbo PureTech 3 dzinējs apbalvots par gada dzinēju.

CITROËN automašīnās ierīkotais Turbo PureTech 3 cilindru benzīna dzinējs (110 hp un 130 hp) šogad jau ceturto gadu pēc kārtas ir apbalvots ar starpautisko gada dzinēja godalgu, kas apliecina šī dzinēja starptautisku konkurētspēju un efektivitāti! 

CITROËN - Prāta Vētra oficiālais auto

Karlo Motors ar 2018. gada aprīli uzsāk sadarbību ar grupu Prāta Vētra un nodrošina Prāta Vētra menedžmentam Citroën automašīnas ikdienas darbu vajadzībām, kā arī Citroën kļūst par oficiālo koncertturnejas jeb "Skārda bungu tūres" auto, kuras ietvaros grupa devās uz piecām Latvijas pilsētām – Jelgavu, Valmieru, Ventspili, Daugavpili un Rīgu.

Karlo Motors atbalsta Rīgas pludmales volejbola nedēļu.

Karlo Motors un Citroën atbalsta 2018. gada Rīgas pludmales volejbola nedēļu, kas četru dienu garumā norisinājās pašā Rīgas sirdī -  Doma laukumā. Visa pasākuma laikā, Rīgas iedzīvotājiem bija iespēja nākt skatīties amatieru, tā arī profesionāļu volejbola turnīrus un apskatīt jaunākos Citroën automašīnu modeļus- Citroen C4 Cactus un C3 Aircross, kā arī piedalīties konkursā, kurā bija iespēja laimēt kādu no automašīnām uz nedēļas nogali. 
 
 

Intervija ar Kārli Boli žurnālā “Klubs”

Žurnālā "Klubs" publicēta intervija ar Karlo Motors vienu no valdes locekļiem un pamatdibinātāju Kārli Bole. Intervijā Kārlis stāsta par auto biznesa gaitām un dalās ar pieredzes stāstu par nokļūšanu līdz vienam no atpazīstamākajiem vietējā auto tirgus spēlētājiem. 

Karlo Motors atbalsta LTV1 seriālu “Divi vienā”.

Karlo Motors atbalsta LTV1 seriāla “Divi vienā” tapšanas gaitas un filmēšanas procesā nodrošina ar diviem jaunākajiem Citroën modeļiem – C4 Cactus un C3.
“Divi vienā” ir humora pilns stāsts par 2 ģimenēm, kas dzīvo kaimiņos. Par viņu savstarpējām attiecībām, strīdiem un kopējiem piedzīvojumiem, kas atspoguļo Latvijas sabiedrības dažādību un krāsainību.

SERVISA MEHĀNIĶIS

 

Galvenie darba pienākumi:

 

 • Škoda un Volkswagen servisa (turpmāk - Servisa) klientu automašīnu remonta darbi atbilstoši uzņēmuma standartiem;
 • Prasme veikt automobiļu diagnostiku un remontu pasažieru un komerctransportam (apkopes, ritošā daļa, motori (zobsiksnu maiņa) , salona izjaukšana, salikšana;
 • Elektrosistēmu diagnostikas un remonta pamati;
 • Prasme savirzes – sagāzuma regulēšanā u.c..

Prasības kandidātam:

 

 • Automašīnu uzbūves, ekspluatācijas, remonta tehnoloģiju pārzināšana;
 • Iepriekšēja darba pieredze servisa mehāniķa amatā vismaz 3 (trīs) gadi;
 • Par priekšrocību tiks uzskatīta iepriekšēja pieredze VW un/vai ŠKODA servisa darbā, angļu valodas zināšanas un VW rūpnīcas sistēmu pārzināšana un iepriekšēja darba pieredze ar tām, kā arī īpaša priekšrocība pretendentiem ar VW un/vai Škoda apmācību sertifikātiem;
 • Par priekšrocību tiks uzskatīta tehniskā izglītība;
 • Labas komunikācijas un saskarsmes spējas;
 • Latviešu un krievu valodas zināšanas, labas angļu valodas zināšanas;
 • Precizitāte un atbildība darba izpildē;
 • Augsta atbildības sajūta un spēja strādāt komandā.

Mēs piedāvājam:

 

 • Darbu vienā no vadošajiem nozares uzņēmumiem;
 • Profesionālu, dinamisku darba vidi;
 • Konkurētspējīgu, un stabilu atalgojumu;
 • Personīgās un profesionālās izaugsmes iespējas. 

 

SERVISA KLIENTU KONSULTANTS

 

Galvenie darba pienākumi:

 

 • Škoda un Volkswagen servisa (turpmāk - Servisa) klientu apkalpošana atbilstoši uzņēmuma standartiem
 • Konsultēt un piedāvāt klientiem Servisa pakalpojumus, informēt par aktuāliem Servisa piedāvājumiem
 • Klientu konsultēšana par tehniskiem jautājumiem, izcenojumiem
 • Sadarbības veicināšana ar esošajiem klientiem, jaunu klientu piesaiste
 • Klientu informēšana par automobīļa remonta gaitu

Prasības kandidātam:

 

 • Automašīnu uzbūves, ekspluatācijas, remonta tehnoloģiju pārzināšana
 • Par priekšrocību tiks uzskatīta iepriekšēja pieredze VW un/vai ŠKODA servisa darbā un priekšrocība tiks dota pretendentiem ar VW un/vai Škoda apmācības sertifikātiem
 • Vēlama tehniskā izglītība
 • Teicamas komunikācijas, saskarsmes un pārdošanas spējas
 • Teicamas latviešu un krievu valodas zināšanas, labas angļu valodas zināšanas
 • Precizitāte darba izpildē, uz klientu orientēta, pozitīva attieksme
 • Augsta atbildības sajūta un spēja strādāt komandā
 • Spēja rast pozitīvu risinājumu stresa situācijās
 • B kategorijas vadītāja apliecība

 

Mēs piedāvājam:

 

 • Darbu vienā no vadošajiem nozares uzņēmumiem;
 • Profesionālu, dinamisku darba vidi;
 • Konkurtspjgu, uz sasniegumiem balstītu atalgojumu, socils garantijas;

 • Personīgās un profesionālās izaugsmes iespējas. 

 

 

AUTOMOBIĻU MAZGĀTĀJU

 

Prasības:

 

 • Darba pieredze automobiļu  mazgātājs profesijā vismaz 1 gads;
 • iemaņas darbā ar sadzīves tehniku un mazgāšanas iekārtām;
 • B kategorijas vadītāja apliecība 
 • labas saskarsmes un komunikācijas prasmes

 

Darba pienākumi:

 

 • Transportlīdzekļu virsbūvju, agregātu, mezglu un detaļu mazgāšana
 • Transportlīdzekļu salonu un to elementu mazgāšana un tīrīšana

 

Priekšrocības tiks dotas pretendentiem ar:

 

 •  Iepriekšējo pieredzi darbā ar automobiļu mazgāšanu;
 •  Tehniskā izglītība, labas komunikācijas prasmes, atbildība un precizitāte.

 

Piedāvājam:

 

 •  Interesantu darbu augošā uzņēmumā;
 •  Stabilu un konkurētspējīgu atalgojumu;
 •  Apmācību programmas;
 •  Sociālās garantijas;
 •  Izaugsmes iespējas;
 •  Lieliskus un draudzīgus kolēģus.

 

Lūdzu sūtīt CV latviešu valodā uz e-pastu: [email protected]